Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: etil alkol bulamıyorum

Alıntı savasci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam peki ben elimdeki aldacton Diane endol ve allarseti direk saf suyun içine mi atayim yani. Yada 20 ml etil alkol 20 ml saf su mu kullanayim.
    alkol antibakteriyel çözücü ve taşıyıcı su çözücü stabilizör(hoöpjenite ve çabuk kurumama) ppg ise stabilizör ve taşıyıcıdır bunları kullanınız. Mesela dutas zaten çözünmüş durumdadır bunu direk alkol yağ veya ppg ile seyreltip kullanabilirsiniz. Çabuk kuruma sorun oluyorsa ek nemleme yada su ilavesi çok az olabilir. Kaynatma işine mesafeliyim yüksek ısı dejenere edebilir molekülü belki ısıtma olabilir mesela son
    Kremimde spiroyu süzdüm ve kaynar su içinde buharlaştırıp küçük miktar sıvı şeklinde saf hale getirdim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alkol antibakteriyel çözücü ve taşıyıcı su çözücü stabilizör(hoöpjenite ve çabuk kurumama) ppg ise stabilizör ve taşıyıcıdır bunları kullanınız. Mesela dutas zaten çözünmüş durumdadır bunu direk alkol yağ veya ppg ile seyreltip kullanabilirsiniz. Çabuk kuruma sorun oluyorsa ek nemleme yada su ilavesi çok az olabilir. Kaynatma işine mesafeliyim yüksek ısı dejenere edebilir molekülü belki ısıtma olabilir mesela son
    Kremimde spiroyu süzdüm ve kaynar su içinde buharlaştırıp küçük miktar sıvı şeklinde saf hale getirdim.
    Anladım hocam bende bir haftalık losyon yapacağım yarisi alkol yarısı saf su olacak. Ayrıca aldactonu nasıl süzüp saf hale geyirdiginizi söyleyebilir misiniz

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anladım hocam bende bir haftalık losyon yapacağım yarisi alkol yarısı saf su olacak. Ayrıca aldactonu nasıl süzüp saf hale geyirdiginizi söyleyebilir misiniz
    hoca sen niye böyle bir işe giriştin ki min-dut sende güzel sonuç vermişti döngü falan mı yaptı yoksa çeşitliliği arttırma niyetinde misin ?

süzüp geniş bir kapta kaynar suda uçmasını bekleyeceksiniz sıvı azalınca tamamdır siz ne kadar azaltırsanız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoca sen niye böyle bir işe giriştin ki min-dut sende güzel sonuç vermişti döngü falan mı yaptı yoksa çeşitliliği arttırma niyetinde misin ?
    Yok hocam minox dut bende döngü yapmadı sonuçlar iyi dökülme azaldı ama tedaviyi çeşitlendirmek istiyorum. Birde bende düzen yok mesela minox dut losyonu bir haftadır kullanmiyorum. Fırsatım olmuyor. Sadece amacım dokulmeyi durdurmak enazindan replicel filan tedavi çıkarana kadar.

Üye snatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul - cerrahpaşa
    kardeşim sana kaç cc lazım ??? benim eczanede yapma ilaçlarda kullanıyoruz var yollayayım sana %96 saflıkta

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı snatcher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim sana kaç cc lazım ??? benim eczanede yapma ilaçlarda kullanıyoruz var yollayayım sana %96 saflıkta
    Hocam bana 100 ml yeter galiba ayrıca bir yerde okudugum yazıda kullanilan alkolün %99 saflıkta olması gerektiği yazıyordu bu yaziyizi bulayim bir bakin siz çünkü ben bu işlerden pek anlamiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı snatcher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim en iyisi sen bana gönder. 100ml kaç TL ediyor. Losyon yapmak için uygun mu %96 saflık orani

Etil alkol saç derisine zarar verir mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etil alkol saç derisine zarar verir mi?
    Kardeşim bu konu hakkında bi bilgim yok. Ama minoxilin içerisinde filan alkol var yüzde kaç oranında saf onu bilmiyorum.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon