Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Rcp minoxidile alternatif olabilir mi?

Ben de ürünün balon olduğunu düşünüyorum. Fakat bu çalışma biraz kafamı karıştırmıştı. Şuan ana etken olarak ketoral, dutas, hint yağı kullanıyorum. Yanına bir büyüme uyarıcı eklemeyi düşünüyorum. Minoxili sebore ve döngüleri yüzünden kullanabilmem mümkün değil. Hint yağı güçsüz, pgf2a analogları olan bimatoprost ve latanoprost ise fiyat performans açısından alınabilir ürünler değil. Sizler bu konuda ne önerebilirsiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Benedict Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de ürünün balon olduğunu düşünüyorum. Fakat bu çalışma biraz kafamı karıştırmıştı. Şuan ana etken olarak ketoral, dutas, hint yağı kullanıyorum. Yanına bir büyüme uyarıcı eklemeyi düşünüyorum. Minoxili sebore ve döngüleri yüzünden kullanabilmem mümkün değil. Hint yağı güçsüz, pgf2a analogları olan bimatoprost ve latanoprost ise fiyat performans açısından alınabilir ürünler değil. Sizler bu konuda ne önerebilirsiniz?
    Kafein denediniz mi?

Kafeinin damarları büzüştürdüğü biliniyor. Uzun süreli kullanıma sizce kafein uygun mudur? İlk başta olumlu etki yapıp daha sonra olumsuz bir etki yapması mümkün mü?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saç çıkartıcı bir etkendir. Forumda konusu da mevcut. Oldukça detaylı. Okumanızı tavsiye ederim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12