6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: sizce gelişme nasıl

Yeni Üye

sizce gelişme nasıl

herkese merhaba arkdaşlar (dermatolog önerisi ile )
    2 aydır minoksil + xpecia kullanıyorum 3. ayındayım resimleri 3 günde bir aldım ama sizlere sadece
    05.08.2019
    08.09.2019
    16.10.2019 fotolarını paylaşıyorum
    bunun haricinde herhangi bir şey yapmıyorum
    doktor aga e tablet al demişti ama 190 tl civarı olduğu için bunu tercih ettim
    sizce dökülmeye başlar mı tekrar veya şu saaten sonra neler yapmalıyım sizce doğal yönden fikirlerinize ihtiyacım var minoxsil bırakmıyım tamam ama en azından 3 günde bir kullanıyım mesela neler yapmayalım yeme,içme,masaj vs gibi
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 04.08.19.JPG‎   08.09.19.JPG‎   16.10.19.JPG‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selam,

Gelişme güzel maşallah. Minoksidil i bırakmamanı tavsiye ederim. Bu şekilde kullanmaya devam et bence. Bırakınca ilk haline dönmen çok uzun sürmeyecektir. Tedavinle ilgili naçizane diğer önerilerim şöyle olabilir.

- Xpecia kullanmadım fakat etkili olduğunu söyleyen de görmedim. Bence kullanmana gerek yok. Ne kadardır bilmiyorum ama o bütçe üzerie biraz daha ekleyip, başka bir etken daha ekleyebilirsin tedavine.
    - Forumdaki setipiprant, cellagance losyon ve kafein losyon etkenlerini de araştırıp, uygun olacağını düşündüklerini de tedavine ekleyebilirsin. Öncelik seti yi bir denemeni tavsiye ederim.
    - kesinlikle dermaroller, dermastamp veya insülin iğnesi ile iğnelemeyi de dahil etmelisin.
    - etkisi ne olur bilimyorum ama yapabiliyorsan günlük 5-10dk arası masaj ıda dahil edebilirsin

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    minoxili sakın kesme , gün aşırı kullan derim, çünkü birden kesince saçları belli bir süre sonra eskisiden daha çok kaybedersin, zix losyon hazırlayıp kullanabilirsin https://www.sacimindoktoru.com/showt...2081#post82081
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

SaçımınDoktoru Üyesi
    losyonlarken masaj ekleyebilirsin birde iğnelmeede eklenebilir tedavine
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Yeni Üye
    cevaplar için teşekkürler arkadaşlar güncellemek istedim cinsel açıdan isteksizlik orataya cıkmıştı sadece x pecia bıraktım 3 gün oldu ve normale döndü,xpecia etkisi yok yazılııyor ama var demekki bir çok arkdaşda var olduğunu belirtmiş zaten demek ki bünyeden bünyeye değişikliş gösteriyor sizce xpecia bıraksam yerine neler yapabilirim takviye olarak

Yeni Üye
    cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar güncellemek istedim xpecia cinsel isteksizlik yaptı 3 gün bıraktım ve normale döndü ,forumda bazı arkadaşlardada sorun olmuş demek ki bünye ile alakalı sizce xpeica bıraksam yerine ne kullanabilirim şuan kullanmayı kestim sadece minoxsil kullanıyorum