Sayfa 42/43 İlkİlk ... 3240414243 SonSon
430 sonuçtan 411 ile 420 arası

Konu: Zix/Aszix Losyon Nedir, Nasıl Yapılır

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Flyout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kami hocam yeşilçay ve etanol demişsiniz 30 ml yeşilçay 30 ml etanol ile mi hazırlıyorsunuz zix losyonu ayrıca azelaik toz nasıl temin ediliyor ?
    İnternetten almıştım ben. Distile suda yeşil çay demliyorum olabildiğince koyu sonra üzerine 30 ml etanol
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    alkol olarak ne kullanıyorsunuz arkadaslar , etil alkol dışında yani , marka olarak oneri verir misinz

Zix için kullandığınız çinko ve b6 p5p için hangi ürünleri kullanıyorsunuz?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Yeni Üye
    hocam size zix losyon hakkında mesaj attım 2 adet okur musunuz?

arkadaşlar mesajlar on dakikada bir atılabildiğinden dönüş yapmam çok zor buradan cevaplayayım
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Merhaba, zix için etil alkol almıştım aylar önce. Şu an alkolün kokusu ilk günkü gibi keskin değil. Etkisi azalmış mıdır?

kullanan var mi etkisi nasil ?

ben 50 mllik şişeye kami hocamın tarifinin aynısınıı yaptım fakat dibinde baya tortu kaldı sürmeden önce çalkalıyorum saçı sertleşritiyo ve çok rahatlatıyo düzenli kullanım ve masaj ile dökülmeye çok faydası olur bence . ben kesin birşey söyleyecek kadar kullanamadım
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

Alıntı SaçDostu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 50 mllik şişeye kami hocamın tarifinin aynısınıı yaptım fakat dibinde baya tortu kaldı sürmeden önce çalkalıyorum saçı sertleşritiyo ve çok rahatlatıyo düzenli kullanım ve masaj ile dökülmeye çok faydası olur bence . ben kesin birşey söyleyecek kadar kullanamadım
    işe yaramasına sevindim hocam. tortuyu süzseniz de olur ben çoraba döküyorum sıkıyorum huniye

@kami özel mesaja bakar misin ?

Sayfa 42/43 İlkİlk ... 3240414243 SonSon