Sayfa 39/43 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon
430 sonuçtan 381 ile 390 arası

Konu: Zix/Aszix Losyon Nedir, Nasıl Yapılır

zix için azelaik asit ve ketoral tablet aldım gerekli ekstra vitaminlerde hazır elimdeki zix bittiği gibi yeni tarifi hazırlıyacağım hocam
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

Yeni Üye
    azelaik asiti azelderm krem ekleyerek karşılayabilir miyiz ?

Yeni Üye
    Ekstra vitamin olarak neler kullanıyorsunuz acaba ?

Yeni Üye
    biotin kesinlikle kullanılmalı saçların güçlenmesi adına,ben ekstra çinko ve d vitamini alıyorum

Yeni Üye
    Zix başlamayı düşünüyorum , bugün distile su temin ettim 1 Litre , etil alkol bulamadım çevredeki bütün eczanelere sordum zararlı o diyip başlarından salladılar , etil alkol yerine ne önerirsiniz , kolonya falan yada dezenfektan olur demişsiniz , marka olarak öneri yapabilir misiniz direkt alırım
    zinco şurup olarak mi alayım yoksa kapsül mü
    Ocean p5p mi yoksa medicago p5p mi

Yardımcı olur musunuz

Yeni Üye
    Azelaik tozu nerden temin ediyoruz ?
    Ayrıca b6 vitamin olarak medicago klaire labs olsun onlarda 10 mg b6 var ama benexol hapta 250 mg b6 vitamini var zix losyon için benexol hap kullanabilir miyiz ?

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zix.kullanan arkadaslar gelisme varmi,gelisme barizmi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    formulume bakabilirsiniz
    teoride zix finasteridin yarisi kadar dht tip2 blokluyor tip1i yuzde 90a kadar blokluyor diye biliyorum
    azelaik asit de zaten bilinen sekilde tip 1 ve 2 blokluyor baya guclu
    ketoral reseptorleri blokluyor
    vitaminler prp etkisi

cok kimyasal kullanmadan maksimum bu kadar oluyor ekstra kafeini minox alternatifi olarak ekleyebilirsiniz
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teoride hersey iyi calisiyoda gercekte bi fayda goremiyoruz malesef ki cogu etkende,big 3 haric gerisi adam akilli calismiyor

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    denemedikçe yorum yapmak doğru değildir
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 39/43 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon