Sayfa 19/43 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
430 sonuçtan 181 ile 190 arası

Konu: Zix/Aszix Losyon Nedir, Nasıl Yapılır

Yeni Üye
    Alıntı Antawn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 oldum, 19umdan beri türlü ürün denedim, şimdiye kadar işe yarayan tek şey yüksek dereceli karışım minoxidiller oldu. Zixin avantajı kafa derisini rahatlatıyor, sürekli olan rahatsızlık hissini tamamen kesti.

Etil alkol konusunda biraz ısrar et derim eczacıya, tanıdık olan varsa anlaşabilirsin en kötü reçete götürürsün.

Yukarda sormuşlar ben aspirin koymadım solüsyona.
    hocam özelden mesaj attım bi bakar mısınız ?

toptan kuaför eşyası satan yerlerden alkolü sorduğumda ellerinde metil alkol olduğunu söylediler. Losyonda çözücü olarak metil alkol kullanılabilir mi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SaçMalık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    toptan kuaför eşyası satan yerlerden alkolü sorduğumda ellerinde metil alkol olduğunu söylediler. Losyonda çözücü olarak metil alkol kullanılabilir mi
    etil kullanmaya çalışın
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı SaçMalık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metil alkolden kör oluyor insanlar, öldürür hocam aman dikkat et. Git eczaneden sıvı el dezenfektanı al yüzde 60 eril alkol var içinde.

Yeni Üye
    Merhabalar zixi kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu 3 veya 4 gün kullandım tüm üst bölgeye 3 ml olarak ve saç çıkışları başladı benim fotoğraftaki yer iki kaşın ortasının tam üstündeki orta bölge
    https://imgyukle.com/i/RxSDZY
    Upload sırasında kalite düşüyor ama ufak saç çıkışları yine de belli oluyor belli aralıklarla gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim

böylece forumumuzun zengin etken/tedavi arşivine güzel, uygun fiyatlı ve başlangıç durumlarında kullanılabilecek, daha ileri dökülmelerde ise destek tedavi niteliğinde bir losyon eklemiş olduk...
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Kullandığınız distile suyu nerden aldınız arkadaşlar

Yeni Üye
    [IMG]https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwi2pcHh-
    P_lAhXBtO0KHSmlBEEYABABGgJkZw&ae=1&ohost=www.googl e.com&cid=CAESQOD2G4CeCxX_jXDgjlYRAJGZIi7I194fFj3Y Xj5Pq7Ix1Hp82Oz-E_1Hl5xpiVtT4jTySjZz6IzH8E2Rpz_9UcQ&sig=AOD64_0fjP lLOEYGxLs7d2kgh8rIvz84Ug&ctype=5&q=&ved=2ahUKEwjqm 7nh-P_lAhWIecAKHdyRDLIQwg96BAgIEAc&adurl=https://www.ofix.com/inci-plus-destile-saf-su-1-l%3Fref%3Dgglrss%26gclid%3DCjwKCAiAzuPuBRAIEiwAkkm OSNiMrE5fKc2X1lm6aW5q7cDhmtj8IVA0II-dRwCnd6i64uOfQNCC8RoCUWYQAvD_BwE[/IMG]

Yeni Üye
    Ben distile suda çözdüm

arkadaşlar zixi uzun süredir aspirinli ve kısa süredir de endollü kullanıyorum, parmak kıllarımda inanılmaz bir uzama yaptı vücut kıllarım aynı ama parmak boğumundaki kıllar maşallah saçımı geçecekler yakında. losyonu da o kısma değdirmiyorum acaba losyonu yedirirken parmak uçlarından mı emiliyor? aspirin ve endol sanırım büyüme etkisi yaptı. miracle hocam da aynı şeyi gözlemlemişti parmak bölgesinde. unutmadan yazayım dedim.

Sayfa 19/43 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon