Sayfa 35/43 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon
430 sonuçtan 341 ile 350 arası

Konu: Zix/Aszix Losyon Nedir, Nasıl Yapılır

Adamlar 3 tane p5p kırıyor bizim 15 tane kırmamız gerekiyo ocean p5p nin kullanımı nasıl yağlı yada yapış bırakıyomu
    (Minox-Dermaneedling) "Zix'i Bıraktım" Minox başladığım için
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

toz halinde dışardan alsak mantıklı değil mi? kapsül olarak alacağımıza bazı hairlosstalk kullanıcıları bu şekildede yapmış sen daha iyi bilirsin kami
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

Yeni Üye
    Ocean p5p hiçbir sitede eczanede kalmamış yerine ne kullanmamı önerirsiniz.Teşekkürler

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benexol olur ama aynı etkiyi vermez
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

ocean p5p tekrar stoklara girecek medicago p5p veya klaire labs p5p (birazdaha pahalı) kullanabilirsin.
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

zix kullanmayı bırakıyorum sanırım en son klaire p5p aldım evet formu sarı çok mutlu oldum yeni bir losyon hazırladım ama hiç kullanışlı değil ellerim sapsarı oluyor sonra kuruyunca toz oluyor ve sarılığı kalıyor kafadada aynı şekilde bırakma kararı aldım elimde 100kapsül lü 15 tanesi kullanılmış klaire b6 p-5-p var düşünen olursa özelden mesaj atabilir.
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bu kadar senelerdir ugrasiyoruz bu kadar ufak seylere neden takiliyorsunuz genc adamim bana da oluyor bir kez bile sikayet etmedim bosuna mi bu kadar emek veriyoruz bu foruma
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

haklısın kami bi yükseldim. sadece kafamda birsürü tortu ellerimi falan sarı görünce kullanışsız hissettim. ama süzdükten sonra düzeldi biraz şuan çok kullanılabilir kıvamda. sen nasıl yapıyorsun kami tam olarak losyonu hazırladıktan sonra 2 gün dinlendirip sonra süzüyor musun yoksa süzmeden mi kullanıyorsun.?
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Merhaba, saf alkolün internetten ve marketlerden satışından sonra alkolü ve geri kalan bileşenleri nereden temib ediyorsunuz? Eczaneye gidip liste versem hepsi temib edilebilir mi?

Yeni Üye
    Medicago ve zinco kapsülü temin ettim.Tarif ettiğiniz üzere 45 ml distile ile uyguladım.İçine 3 kapsül medicago 3 kapsülde zinco boşalttım.Bu karışımı günde kaç ml olarak uygulamalıyım.Bu hazırladığım kaç gün gidecek yani bana.Teşekkürler

Sayfa 35/43 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon