Sayfa 8/43 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
430 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Zix/Aszix Losyon Nedir, Nasıl Yapılır

Yeni Üye
    Etil alkol yerine başka bir şey kullamamaz mıyım

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazan59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etil alkol yerine başka bir şey kullamamaz mıyım
    bulamıyorsanız komple distile su ile yapın
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kolonya kullandım ben. içeriğine bak alkol su ve esans varsa sıkıntı yok. ama başka seyler var o kolonyayı kullanma. yada bildiğin kolonya imalatcısı varsa direk saf 96 derece verirler. yada erkek kuaförleri kulak yakmak icin kullanıyor kimden alıyorsa kozmetikçilerde var.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teoride evet, bünyede zaten çinko ve b6 olduğu için yan etki yapmaması lazım, kullananlarda da durum bu
    yan etki yapmaması gerekiyor zira vücüt geliştirmecilerin kullandıgı zma adlı üründe b6 ve çinko birleşimi yani dht yada testoyu düsüren bir sey olsa piyasaya cıkmazdı.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam türkiyede bulamadık, hepsi max 10 mg p5p içeriyor. 5 tane atsak çorba olur çözünmez. işin iyi tarafı b6 sadece çinkonun etkisini artırıyor. yani kendi başına bir işe yaramıyor.
    Ben bu arada b6 alternatiflerine bakınacağım. Geçen kıştan beri gümrükleri sıkılaştırdılar, o yüzden yurt dışından da istemek mümkün değil, benim minoxidili bırakmam da bu sebepten.

Eczanelerin aylık 1 litre etil alkol kotası var sanırım o yüzden vermek istemiyorlar, litresi 35 lira civarı, satışından bir şey kazanmıyor, kendi kullanımına ayırıyor.
    En kötü sağlık ocağından reçete yazdırın.

Benim etil alkol %96 bu arada.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yan etki yapmaması gerekiyor zira vücüt geliştirmecilerin kullandıgı zma adlı üründe b6 ve çinko birleşimi yani dht yada testoyu düsüren bir sey olsa piyasaya cıkmazdı.
    hedef dokuda yüksek konsantrasyonda bulunan çinko 5ar kapatıyor vitroda
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Eczanelerin hepsine sordum çoğunda yoktu diğer kalanlarda vermedi maalesef hangi tür kolonya önerirsiniz

Yeni Üye
    Tütün kolonyası var elimde için de etil alkol esans deiyonuze su ve gıda boyası var

bu arada dısarıdan alkol alan arkadaslar cok dikkatli olsunlar malum biliyorsunuz metil alkol dolu piyasa sahte ıckıler fılan en garanti bildiginiz kaliteli kolonya kullanın bence
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon

SaçımınDoktoru Üyesi
    b6 nın sıvı hali var bu olmaz mı...?
    https://www.dermoeczanem.com/orzax-o...ici-gida-20-ml

Sayfa 8/43 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon