Sayfa 7/43 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
430 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Zix/Aszix Losyon Nedir, Nasıl Yapılır

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşık 2 hafta oldu. Saç tellerinde belirgin kalınlaşma olmaya başladı saçlar dikleşti. Dökülme neredeyse sıfır. Dökülme çok oynarsam belki 1 - 2 tel onlarada bakıyorum, kalın telli saçlar. Ama iyileşme süreci yavaş ilerliyor anladığım kadarıyla. Ben sadece geceleri uyguluyorum. Ki azalderm ve minox u bırakıp direk zix e geçtim. Normalde minox u 15 gün bıraksam kafada saç kalmaması gerek bu gösteriyorki zix iyi çalışıyor. Ayrıca uzun vadeli uygulanacak uygun fiyatli ürün. Minox ile azalderme para vermekten bıkmıştım. Ayrıca diğer ürünlerde insan da hep şüphe kalıyor malum kullandığımız ürünleri uzun vadeli olduğu için insan tereddüt ediyor. Umarım zix te yan etkiside olmaz. Uygun fiyatli ve kullanımı kolay olarak uygulanabilen uğraştırmayan bir karışım. Zix i tavsiye ederim...
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

Birşey merak ediyorum zixin çalışma mekanizması dht inhibitasyonuysa anti androjenden farkı nedir sisteme dahamı az karışıyor
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mfms35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birşey merak ediyorum zixin çalışma mekanizması dht inhibitasyonuysa anti androjenden farkı nedir sisteme dahamı az karışıyor
    teoride evet, bünyede zaten çinko ve b6 olduğu için yan etki yapmaması lazım, kullananlarda da durum bu
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Arkadaşlar koca şehirde etil alkol ve distile su bulamadım şaka gibi 20 tane eczaneye girdim yok hiçbirinde internetten alabileceğim bir yer var mı

Alıntı Kazan59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar koca şehirde etil alkol ve distile su bulamadım şaka gibi 20 tane eczaneye girdim yok hiçbirinde internetten alabileceğim bir yer var mı
    bazı eczacılar rica edince getirtiyor distile suyu, etil alkol adı altında ben de bulamadım %70 alkollü cilt temizleyici tonik isimli bir ürün kullanıyorum, onu da eczaneden aldım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Adı ne toniğin kardeşim bende alayım ondan

Yeni Üye
    Tam eczaneden ürünleri almışken konuyu gördüm, hatta b6 bulamamıştım burada gördüğümü aldım, ben de zix trenine atlayıp dün ilk kez kullandım.

Yalnız Bu medicagonun b6 yeterli değil gibi, içi ıvır zıvır dolu 330 mgda 10 mg b6 var. Orjinal tarifin 5 te birine denk geliyor. Başka alternatif bulan var mı acaba?

Bu arada hem distile suyu hem de etil alkolu eczanelerde bulabiliyorsunuz. Etil alkol için reçete isteyen oldu fakat tanıdık bir yerden alırsanız ona da gerek kalmaz herhalde.

Alıntı Antawn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam eczaneden ürünleri almışken konuyu gördüm, hatta b6 bulamamıştım burada gördüğümü aldım, ben de zix trenine atlayıp dün ilk kez kullandım.

Yalnız Bu medicagonun b6 yeterli değil gibi, içi ıvır zıvır dolu 330 mgda 10 mg b6 var. Orjinal tarifin 5 te birine denk geliyor. Başka alternatif bulan var mı acaba?

Bu arada hem distile suyu hem de etil alkolu eczanelerde bulabiliyorsunuz. Etil alkol için reçete isteyen oldu fakat tanıdık bir yerden alırsanız ona da gerek kalmaz herhalde.
    hocam türkiyede bulamadık, hepsi max 10 mg p5p içeriyor. 5 tane atsak çorba olur çözünmez. işin iyi tarafı b6 sadece çinkonun etkisini artırıyor. yani kendi başına bir işe yaramıyor.

Alıntı Kazan59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adı ne toniğin kardeşim bende alayım ondan
    dermolife gibi bir markanın yüzde 70lik cilt temizleyici toniği. internette adı sanı yok ama.

Yeni Üye
    Dostum ben hiç-bir yerde bulamadım ikisini de olan yerlerde reçete istedi ya da yasak dedi internetten falan alabileceğim bir yer var mı

Sayfa 7/43 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon