Sayfa 5/43 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
430 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Zix/Aszix Losyon Nedir, Nasıl Yapılır

Siz orda 15 ml losyonu dökün derken tam olarak neyi kastettiniz acaba onu anlamadım, ayrıca sizde aspirinli halini mi kullanıyorsunuz acaba?

Üye
    @kami Losyonu hazırladım kullanıyorum. elseve şişesinde hazırladım. en son 3 tane aspirini çay poşeti kağıdının içine koydum attım şişeye çalkaladım 20 dk sonra poşeti çıkarırken poşet dağılmış aspirin tortusu falan hepsı ıcınde kaldı birde 3 adet zinco atıyoruz ya bunu komple plastiğiylemi atıyoruz yoksa tozunu çıkarıp oylemı atıyoruz.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Perfect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @kami Losyonu hazırladım kullanıyorum. elseve şişesinde hazırladım. en son 3 tane aspirini çay poşeti kağıdının içine koydum attım şişeye çalkaladım 20 dk sonra poşeti çıkarırken poşet dağılmış aspirin tortusu falan hepsı ıcınde kaldı birde 3 adet zinco atıyoruz ya bunu komple plastiğiylemi atıyoruz yoksa tozunu çıkarıp oylemı atıyoruz.
    aç tozunu dök hocam
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    sabahları kalktığımda yıkamak zorundayım saçımı bir daha öğlen yıkamak olmaz, onun yerine öğlen minox gece zix yapsam nasıl olur acaba

Alıntı Relanona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabahları kalktığımda yıkamak zorundayım saçımı bir daha öğlen yıkamak olmaz, onun yerine öğlen minox gece zix yapsam nasıl olur acaba
    olur hocam zix üzerine minox dökmeyin deniyor o kadar
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Zix losyon nasıl hazırlanıyor ve uygulanıyor yardım eder misiniz lütfen 3 gündür cevap bekliyorum

Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aç tozunu dök hocam

eyw hocam. birde benexol 1 adet atıyoruz az mı oluyor ne 3 yapsakmı acaba

Alıntı Perfect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyw hocam. birde benexol 1 adet atıyoruz az mı oluyor ne 3 yapsakmı acaba
    60 ml yapacaksanız 1 adet yeterli ama bence onun yerine 3 medicago p5p kapsül atın işe yarayanların çoğu medicagoya geçti çünkü

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhabalar miraclenin icine atsak olmazmi acaba cinko ve benexol ayriyetten birde lumigan damla ?
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

Yeni Üye
    Zix losyonun çalışma mantığı nedir? DHT blocker olarak mı görev yapıyor? Damar mı genişletiyor? Saç dökülme mekanizmasına ne gibi bir etkisi var.
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

Sayfa 5/43 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon