Sayfa 43/43 İlkİlk ... 33414243
430 sonuçtan 421 ile 430 arası

Konu: Zix/Aszix Losyon Nedir, Nasıl Yapılır

Yeni Üye
    Kami hocam sizde zix losyonun etki durumu nasıldır?bi yardımcı olsanız çok iyi olur herkes sizden gelecek bilgilere göre hareket ediyor,zix için detaylı bir yazı yazsanız iyi olacak hazırlanışı ve kullanışı ile ilgili çünkü siz içinden bir kaç maddede değişiklik yaptınız,kime sorsam imzada yazıyor diyor onu bizde görüyoruz ama sizin tavsiyeleriniz bizim için çok önemli saygılar,bir defaya mahsus detaylı olarak yazsanız herkes yararlanacak ve ses kesilecek.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Giulia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kami hocam sizde zix losyonun etki durumu nasıldır?bi yardımcı olsanız çok iyi olur herkes sizden gelecek bilgilere göre hareket ediyor,zix için detaylı bir yazı yazsanız iyi olacak hazırlanışı ve kullanışı ile ilgili çünkü siz içinden bir kaç maddede değişiklik yaptınız,kime sorsam imzada yazıyor diyor onu bizde görüyoruz ama sizin tavsiyeleriniz bizim için çok önemli saygılar,bir defaya mahsus detaylı olarak yazsanız herkes yararlanacak ve ses kesilecek.
    hocam bu postu açtım, imzamda tarif var daha ne yapabilirim anlayamadım. ne eklememi istediğinizi söylerseniz ekleyeyim
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    sizde etki durumu nedir detaylı bilgi paylaşırsanız iyi olur,dökülmeniz ne durumda saç telleriniz kalınlaştı mı?scalp yada vertex'de ne durumdasınız zix sayesinde?merak ettiğim şuydu ben bununla ilgili bir majistral hazırlattım kardeşimin eczanesinde ama içeriğinde ki gliserinden midir?yoksa minox.dan mıdır 1 ay kullanabildim saçlar yapış yapış oluyor ve tarayınca yoluyor saçı,cevaplayacağın için teşekkürler kami hocam

Yeni Üye
    150 mg piridoksil-5-fosfat
    150 mg b6 vitamini

demişsiniz ama ikisi de aynı etken değil mi.Marka söyler misiniz.
    Birde yeşilçayı nasıl hazırlayacağız.
    Tarifin sıra ile yapım aşamasını paylaşsanız güzel olurdu.

Yeni Üye
    sana katılıyorum kami hocam bizi detaylı olarak aydınlat dökülmenizle alakalı süreç nasıl gidiyor?saç telleri kalınlaştı mı?vertex yada scalp'da durum nasıl?toparlıyor mu bu zix?gördüğüm kadarıyla emilim için gliserin yahut dmso eklemiyoruz değil mi?bakın arkadaşımızda yazmış size bunun için?çok zor olmasa gerek değil mi bunları açıklayarak yazmak,forumda ki arkadaşlarında sizden faydalanması,bilmiyorum sizden çok zor birşey mi istedik anlamadım..

Yeni Üye
    Bende bugün başladım 60 ml rossman ısana kafein toniğin içine 2 tablet zinco ve 2 ml bemiks ampul attım bakalım ne olacak

Kami bu losyonu kullanmak istiyorum,ve bizlere açıklama yaparmısın zix.ile ilgili aynı soruları en son başka arkadaşlarda sormuş fakat cevap vermemişsiniz,genelden diğer arkadaşları ve bizi bu konuda birşeyler açıklarsan foruma sevinirim

Yeni Üye
    Sıvı formda p5p B6 vitaminleri satılıyor tablet çözmek yerine bunları eklesek nasıl olur ?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle losyon için youtube üzerinden video paylaşılmıştı ve çok faydalı olmuştu. Zix losyon için de video hazırlayan arkadaş çok fazla teşekkür alacak
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyon için youtube üzerinden video paylaşılmıştı ve çok faydalı olmuştu. Zix losyon için de video hazırlayan arkadaş çok fazla teşekkür alacak
    Hocam öyle bir planım vardı ama malzeme kalmadı ne yazık ki ne zamandır kullanmadım. Video çekmek isteyen bir üyemiz olursa yardımcı olurum ama
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 43/43 İlkİlk ... 33414243