5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kelliğe çözüm topikal yeni ürün iddiası

SaçımınDoktoru Üyesi

Kelliğe çözüm topikal yeni ürün iddiası

http://www.cassiopea.com/activities/.../breezula.aspx Bunlar sundukları ürünle topikal antiandrojen işleviyle agaya çözüm olacaklarını söylemişler ama mekanizmayı anlamadım tam topikal finden farkını sadece dht inhibesi mi bunların olayı ? Başka bakmak isteyenler olabilir diye atayım dedim
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    breezula'nın etkeni cb0301 değil miydi? bizim kullandığımız ru'nun daha etkilisi ve yan etkisiz diye biliyorum metabolize olunca zararsız oluyordu. kaneshopta etken mevcut research amacı ile, ama bayağı pahalı faz 3 çalışmalarını akne için tamamlamak üzereler diye biliyorum eczanelere ucuz düşerse kullanırım ben
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.cassiopea.com/activities/.../breezula.aspx Bunlar sundukları ürünle topikal antiandrojen işleviyle agaya çözüm olacaklarını söylemişler ama mekanizmayı anlamadım tam topikal finden farkını sadece dht inhibesi mi bunların olayı ? Başka bakmak isteyenler olabilir diye atayım dedim
    Breezula hakkında bir kaç video izlemiştim sadece.Anladığıma göre ynei bir ilaç ama kalıcı bir tedavi değil.Sadece minoxidilden daha az yan etkili gibi bir şey sanırım benim anladığıma göre.Bir ümittir yaşamak edasıyla her geçen gün yeni şeyleri bekliyorum :/. Dr.Tsuji dedikleri adam sözde 2021/2022 de kelliğe kesin çözüm bulacakmış.Bi araştır istersen hakkında bir sürü videoda var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    breezula'nın etkeni cb0301 değil miydi? bizim kullandığımız ru'nun daha etkilisi ve yan etkisiz diye biliyorum metabolize olunca zararsız oluyordu. kaneshopta etken mevcut research amacı ile, ama bayağı pahalı faz 3 çalışmalarını akne için tamamlamak üzereler diye biliyorum eczanelere ucuz düşerse kullanırım ben
    Hocam Ru bile pahalı o zaman kim bilir bu ne kadar , Ru mantıklıylaysa ve yan etkisizse çalışma meknaizması vs bakayım az bir şey ,yan etkisiz nasıl olabiliyor deneyebilirm ama Tr de bulmak aşırı zordur herhalde
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Ru bile pahalı o zaman kim bilir bu ne kadar , Ru mantıklıylaysa ve yan etkisizse çalışma meknaizması vs bakayım az bir şey ,yan etkisiz nasıl olabiliyor deneyebilirm ama Tr de bulmak aşırı zordur herhalde
    ru'dan daha güçlü ve yan etki olayı daha az diye biliyorum. 1-2 seneye piyasaya sivilce kreminin içine falan sürerlerse güzel olur, hem eczaneden alımı kolay olur hem de losyon yapma derdi olmaz. tabi burada oranı en can alıcı kısmı bunu göreceğiz zamanla. kaneshopta vardır research adı altında satılıyor da temini fiyatı falan çok uçuk.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.