10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kafein

Yeni Üye

Kafein

Merhabalar bugün rossmann dan bu iki ürünü aldım biri şampuan biri tonik losyon gibi bir şey faydası olur mu sizce
    https://eksiup.com/p/tu258531busm

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içindekiler kısmını atabilir misiniz
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bunu miracle losyon için çözücü olarak kullanmıştım bir ay kadar falan sanırım. Hala duruyor çoğunluğu. Ev yapımı losyon benzeri şeylerde kullanılabilir belki ama tek başına saç dökülmesini engelleyeceğini sanmıyorum. Çok çok hafif bir dökülmeniz varsa belki. Forumda kafein ile ilgili konu altında miracle admin kafeinin %3-5 gibi oranlarda ancak faydalı olabileceğini belirtmişti diye hatırlıyorum. Ki bu ürünün içeriğinde kafein oranı yazmıyor. %1 bile olduğunu sanmıyorum.

Yeni Üye
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu miracle losyon için çözücü olarak kullanmıştım bir ay kadar falan sanırım. Hala duruyor çoğunluğu. Ev yapımı losyon benzeri şeylerde kullanılabilir belki ama tek başına saç dökülmesini engelleyeceğini sanmıyorum. Çok çok hafif bir dökülmeniz varsa belki. Forumda kafein ile ilgili konu altında miracle admin kafeinin %3-5 gibi oranlarda ancak faydalı olabileceğini belirtmişti diye hatırlıyorum. Ki bu ürünün içeriğinde kafein oranı yazmıyor. %1 bile olduğunu sanmıyorum.
    Yani hali hazırda uyguladığım bir tedavim var hani belki katkısı olur diye düşünüp aldım

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içindekiler kısmını atabilir misiniz
    https://eksiup.com/p/it2593638igo
    https://eksiup.com/p/xy259364w4un
    Buyrun hocam

Alıntı sadhuman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içerik tamamen booster görünüyor, losyon yapmada güzel çözücü olabilir. buna zix hazırlasanıza?
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bendede bu ürün var , alkol denat bulunduğu için kullanamyı bıraktım , rossmana mail attım içeriğinde % kaç kafein olduğunu sordum bana bu cevabı verdiler 'Bahsetmiş olduğunuz üründe % 0,1-1 arası Kafein içermektedir.' kesin bir yüzdesi olsa kullanıma değer olup olmadığına karar verirdim fakat emin olamadım , kullandığım ortalam 15 gün boyunca hafif scalpta karıncalanma oldu naneyağındakine benzer plesabo mu kestiremedim tabi düzenli kullanmadığım için.

'
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Yeni Üye
    içerik tamamen booster görünüyor, losyon yapmada güzel çözücü olabilir. buna zix hazırlasanıza?
    nelerle hazırlanıyor bilmiyorum hocam bir de zixin nasıl bir etkisi olduğunu da bilmiyorum açıkçası yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Alıntı sadhuman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nelerle hazırlanıyor bilmiyorum hocam bir de zixin nasıl bir etkisi olduğunu da bilmiyorum açıkçası yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
    kafein oranı çok düşükmüş bunu kullanmayın geri verin isterseniz. imzamda tarif var oradan yapabilirsiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    %0,1 kafein oranıyla kusura bakmayın da, hiç birşey boost edemez. Ancak çözücü olarak kullanabilirsiniz.