2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Arkadaşlar 21 yaşındayım yardım ?

Banned

Arkadaşlar 21 yaşındayım yardım ?

Arkadaşlar 21 yaşındayım ve saçım dökülüyor ve inceliyor şu an aşırı derece kötü bir şey yok dışarıdan gören biri dökülme bile yok diyebilir ama genetik dökülmen kesin ailemdeki herkes kel , antiandrojen kullanmamı önerir misiniz veya ne önerirsiniz sakak kısmına ketoral krem surmemi önerirsiniz seboreik dermatitim falan yok lütfen bir çare söyleyin ?

Yeni Üye
    Alıntı Kelbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 21 yaşındayım ve saçım dökülüyor ve inceliyor şu an aşırı derece kötü bir şey yok dışarıdan gören biri dökülme bile yok diyebilir ama genetik dökülmen kesin ailemdeki herkes kel , antiandrojen kullanmamı önerir misiniz veya ne önerirsiniz sakak kısmına ketoral krem surmemi önerirsiniz seboreik dermatitim falan yok lütfen bir çare söyleyin ?
    Selam kardeşim geçmiş olsun ben bunları yazmaktan bıkmam ama diğer herkese söylediğim gibi sana da yazayım öncelikle ırsi genetik kellik senin bünyenin daha müsait olması gibi bir durum illa dökülecek diye bir şey yok yaşam kalitene bağlı olarak gelişen bir durum öncelikle erken teşhisin çok yararı olacaktır bildiğin üzere, yapacakalarını sıralıyorum kardeşim öncelikle bir cildiyeye görün laf olsun diye yine görün kan tahlili yaptır vitamin değerlerine baktır hekim zaten isteyecektir, vitaminlerin referans değerleri oluyor o değerlere sende bak özellikle çünkü değerlerin altında çıkmasa bile hekimler düşük saymıyor.Sonra mastürbasyon varsa azalt maksimum haftada 1 kere yapmaya çalış alışkanlığın varsa eğer, hatta hiç yapmasan daha iyi zaten vücut fazlalığı kendi atacaktır belki biliyorsundur.Bu da çok önemli uyku düzenin bozuksa muhakkak bir düzene oturt ve en geç 23:00 da uyu, normal şartlarda 22:00 02:30 insan vücudunda onarımlar yapıldığı zaman dilimine denk geliyormuş biz her ne kadar dikkat etmesekte vücut doğası böyle işliyor yapacak birşey yok. 1-2 ay bu şekilde takıl saçları gözlemle eksik vitamin varsa takviye al onun haricinde şuan birşey uygulama derim hala dökülmelerin artarak devam ederse o zaman ilaç topikal vs. arayışına gir ama inşallah gerek kalmayacaktır. Selametle