10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Üstadlar şunu bir çevirin büyük başarı vallahi

Yeni Üye

Üstadlar şunu bir çevirin büyük başarı vallahi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu adam kullanılabilecek en ağır antiandrojenleri oral ve topikal yolla kullanmış. Vücudun da sperm üretimi min noktalara geldiğini düşünüyorum ve seksden (yapabiliyorsa) gram zevk almadığını düşünüyorum ilerde çocuk sahibi olmak isterse zaten bu ilaçları bırakmalı belki testosteron takviyesi almalı o yüzden kazandığı bütün saçları kaybetmesi olası, forum olarak genelde üyeler ve yönetim olabildiğince topikal ve 0 yan etkili tedaviler üzerine yoğunlaşmış durumda uzun vadede sürdürülebilir ve en az yan etkili tedavileri bulmak mümkün.

kadına dönmesine ramak kalmış.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jinekomasti gördüğünü kendi de yazmış, daha kim bilir neler gelişecek... arkadaşlar olay yan etkisiz saç çıkarmak kullanmayın kullandırtmayın böyle tedavileri
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Mesaj düzenleme olmadığı için alta yazıyorum arkadaşlar... Kesinlike o adamı yargılamıyorum böyle bir şeyi kimse yapamaz zaten kendi vücudu kendi kararı herkes saygı duymak zorunda. Ama topikalda olsa östrojen jel sürmek ilerde çok büyük sıkıntılara neden olacağı bariz belli birsey

Yeni Üye
    Paylasılan posttan kısa bir anekdot söyleyeyim; çocuk yapmayı düşünmediğiniz sürece bu aşırı tedaviyi kimseye önermiyor ve jinekomasti ameliyatı için para biriktirmenizi söylüyor.

Lütfen kimse böyle şeylere heveslenmesin.

Güzel cevap olmuş

Bu tedaviyi uygulayan arkadaş aynı forumdaki bir diğer mesajında artık mastürbasyon sonrası hiç meni gelmediğinden bahsetmişti, bunu da dert etmiyordu.

Buna benzer bir paylaşımı zaten bir kaç mesaj önce arkadaşlar paylaşmışlar, buna özenen başka bir arkadaş daha da ileri gidip kendini hadım etmeye çalışmış, medikal bir zarar sonrası kendisini hadım ettirmişti. Aynı forumda konusu hala duruyor. Dökülme tabii ki durmuştu fakat giden saçlarını geri döndürmek için kadın hormonu almaya başlamıştı, çünkü artık vücudu testesteron da, ostrojende üretemiyordu. Hormonların dengesiz olması insanı tahminizden daha kötü etkiliyor olmalı, cinselliğin yok olmasını geçiyorum, beyinsel aktiviteler, hayat amacı dahi yok oluyor. Zaten bu tedaviler sonrası insanın kemik yapısı, kafatası, yüz kemikleri, boy uzunluğu, giyim tarzı bile değişiyor.

Eleman andro dut mut artık allah ne verdiyse yutmuş , resmen rus ruleti oynamış
    Okurken tırstım