3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Abilerim kardeşlerim yardimlariniza ihtiyacim var

Yeni Üye

Abilerim kardeşlerim yardimlariniza ihtiyacim var

Selamün Aleyküm iyi akşamlar ...
    Yaşım 22 ve 3 yıldır saç dökülmesi sıkıntısı yaşamaktayım, 1 yıl kadar mınoksıdıl fort %5 kullandım ilk 6 7 ay inanılmaz bir etkileşim aldım saçlarım toparlandı sonrasında ise 7.aydan 12.aya kadar dökülmeler tekrardan başladı büyük ihtimalle döngüye girdi dedim ama bu döngüden çıkamadım bende en sonunda bırakmaya karar verdim ailemin etkisiyle mavi serum denilen bir losyona başladım 10 gündür kullanmaktayım sabah akşam dermorellerle beraber ama çok bir etkisini göremedim açıkcası ve en sonunda burayı keşfettim ve tecrubelerınızden yararlanmak ıstıyorum fotoğrafları ekleyeceğim saçımın hangi sebebten dolayı döküldüğünüde bilmiyorum çok bir bilgim olmadığı için testesteron fazlalıgımı yoksa pgd2 mi vs vs bir sürü dökülme sebebi var erkek tipi diye dusunuyorum ben ama sızınde tecrubelerınıze bırakıyorum kendımı ne yapmam gerekıyor bır yol harıtası lazım bana cunku artık onumu goremez hale geldım ( bu arada oyle şu yağı bu yağı denedim yumuşaklık ve parlaklık vermekten öteye gidemediler en azından benim için öyle ) şimdiden yorum yapan yapmayan herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar iyi akşamlar.

miracle hocam saygılar.......Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  02f661a5-fbf0-4044-8378-283de5f4e44e.jpg
Görüntüleme: 44
Büyüklüğü:  215.8 KB (Kilobyte)
ID:	4645Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  5f3855b9-dc1a-40e4-b39c-91fbe30c0f59.jpg
Görüntüleme: 31
Büyüklüğü:  158.0 KB (Kilobyte)
ID:	4646Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  9528caa7-e961-499e-83f0-0807e0fbbb4b.jpg
Görüntüleme: 28
Büyüklüğü:  149.3 KB (Kilobyte)
ID:	4647Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  eb1bb95a-62d2-4603-bd92-c6d6fda2fc7a.jpg
Görüntüleme: 32
Büyüklüğü:  169.1 KB (Kilobyte)
ID:	4648

Yeni Üye
    Arkadaşlar fotoğraflara bakarak hangi tedaviye yöneleceğim hakkinda düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Setipiprant, kafein, ru58841, miracle losyon, min-dudasterid losyon, ketoral krem, ketokonazol şampuan, masaj, dermastamp, biotin ve doğal dht blockerler var kullanılan. Yerinde olsam setiyle başlardım, yanına da destek tedaviler eklerdim. Çünkü setinin topikal kullanımda bilinen bir yan etkisi yok, hormonlarla etkileşime girmiyor.