Sonuçlar: arkadaşlar yardım edermisiniz

Katılımcı sayısı
2. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • SAÇ DÖKÜLMEMİZİN NEDENİNİ NASIL ANLARIZ

0 0%
  • GENETİKMİ

1 50.00%
  • TESTESTERON MU

0 0%
  • PGD2 Mİ

1 50.00%
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Kardeşlerim abilerim bir bakarmisiniz ?

Yeni Üye

Post Kardeşlerim abilerim bir bakarmisiniz ?

Selamün aleyküm iyi günler ...
    yaşım 22 saçım için yapmadığım şey kalmadı benim 1 yıl mınoksıl kullandım xpecia tabletle beraber ama minoksilin 4 ay etkisi oldu sonra döngü muhabbetleri yüzünden bırakmak zorunda kaldım tabletide bıraktım onun etkisi olup olmadığını çözemedim .

son 10 gündür de şu mavi serum denilen şeyi kullanmaktayım sitenizi yeni keşfettim gerçekten daha önce keşfetseydim diye kendi kendime dövünüyorum .

şu an iş yerindeyim fotoğraf yükleyemiyorum akşam yükleyeceğim ve sizlerin tecrübelerinden faydalanmak istiyorum saçımın hangi sebebten dolayı döküldüğünü tam olarak bilmiyorum pgd2 mi testesteron mu veya diğer sebeblerdenmi 3 yıldır yaşıyorum saç dökülmesi olayını artık son dönemlere girdim protez saç yaptırmayı düşünüyordum lakin burayı keşfedene kadar .
    okudugum kadarıyla cell ru mıracle varmıs ama en etkilileri cel ru diye okudum sitede veya ben öyle anladım . fotoğrafları atınca illaki bir öneri veya görüş sunarsınız diye düşünüyorum .
    Bu cell ve ru yu nerden temin ediyoruz yardımcı olursanız sevinirim .( bu arada spora başladım saçlarımın dökülmesinde bir etki yaratırmı acaba ) şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler dilerim.

Yeni Üye
    Saçlarım uzundu toppik sürdüğüm zaman seyrelme,kellik falan hiç anlaşılmıyordu ama yinede protez yaptırayım daha gür olsun dedim ve pişman oldum sana diyeceğim tek şey ne yaparsan yap protez yapma cidden kafanda her zaman şapka var gibi ve önleri ne yaparsan yap kalkıyor durmadan bakman gerekiyor kalktı mı diye çekilecek dert değil şuan saçlarımı 1 numaraya vurdum ve çok memnunum herkes beğendi eğer yüz tipine yakışacağını düşünüyosan vur 1e gitsin hem kafana o kimyasalları sürdüğüne değmez her gün uğraşman gerekiyo bide sürüyosun o kimyasalları 1yıl uğraşıyosun bazen sonuç bile alamıyosun sonuç alsan aldığın sonuç tatmin etmiyo yada sonuç alıyosun ama 1sene sonra o azcık çıkan saçta gidiyo en temizi yakışacağını düşünüyosan 1 e vur gitsin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Genetiktir , dht hassasiyetidir bunlar değilse başka etkenleri denersin , topikal tedavi et , topikalde dht inhibe işe yaramazsa Ru denersin oda olmadı seti son çare en az tedavilere 3 ay ver , döngüye girsede mini bırakmasaydın keşke
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Yeni Üye
    Alıntı adaxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarım uzundu toppik sürdüğüm zaman seyrelme,kellik falan hiç anlaşılmıyordu ama yinede protez yaptırayım daha gür olsun dedim ve pişman oldum sana diyeceğim tek şey ne yaparsan yap protez yapma cidden kafanda her zaman şapka var gibi ve önleri ne yaparsan yap kalkıyor durmadan bakman gerekiyor kalktı mı diye çekilecek dert değil şuan saçlarımı 1 numaraya vurdum ve çok memnunum herkes beğendi eğer yüz tipine yakışacağını düşünüyosan vur 1e gitsin hem kafana o kimyasalları sürdüğüne değmez her gün uğraşman gerekiyo bide sürüyosun o kimyasalları 1yıl uğraşıyosun bazen sonuç bile alamıyosun sonuç alsan aldığın sonuç tatmin etmiyo yada sonuç alıyosun ama 1sene sonra o azcık çıkan saçta gidiyo en temizi yakışacağını düşünüyosan 1 e vur gitsin
    Buralarda ne geziniyon o zaman hacı.. Adam soru sormuş sen s#ktiret vur 1e gitsin diyon. Sanki onun o kadar aklı fikri yok.. Hakaketn ilginç..

Yeni Üye
    işte yakışmıyor kardeşim ne yapacamı bilmiyorum

Fotoları göremiyorum yükleyebilir misin?

Yeni Üye
    https://www.sacimindoktoru.com/showt...1682#post81682

ARKADAŞLAR YENİ BİR KONU AÇTIM BURADA DAHA DETAYLI ANLATTIM VE GÜNCEL FOTOĞRAFLARIDA YÜKLEDİM CEVAP VERİRSENİZ ORDAKİ KONUYA ÇOK SEVİNİRİM