Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
38 sonuçtan 31 ile 38 arası

Konu: Miracle losyon kullanım sonrası saçlarım 1 aydırda Min+dut kullanıyorum

Alıntı Rdads Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba dutası oral yollamı kullanıyorsunuz
    Yok minoxil içine katarak kullanıyorum.

Alıntı covid-19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam losyonları günde kaç kez ve hangi aralıklarla kullandınız ? Gelişim gerçekten cok güzel
    ilk 4 ay miracle losyon kullandım.Daha sonrasında Min+dut. Şu an da min+dut+biotin katıp kullanıyorum.

Şahsi görüşüm saç çıkarma konusunda bu abimizde çok açık bir örnek olarak en önemli losyon MİRACLE losyon diğerlerinin koruyucu olduğunu düşünüyorum

Yeni Üye
    Merhaba tedavinizde aldığınız sonuç gerçekten çok etkileyici, tebrik ederim. Min+dut kullanmaya devam ettiğinizi söylemişsiniz acaba döngü durumu oldu mu ve son durum nasıl bizi bilgilendirebilir misiniz?

Yeni Üye
    iki sorum var min dut dediğiniz bir kutu minoxilin içine 11 adet avodart tablet mi atıyorsunur ? Birde acaba derma panden sonra kafanız da yanma ve kaşıntı oluyor mu ? Benim oluyor da korkutmaya başladı biraz

Yeni Üye
    Evet minox kutusuna 10 15 avodart atiyoz içindeki sıvıyı yani

Yeni Üye
    Hocam ısırgan otunu ne kadarını ne kadar bı alkolde beklettiniz etil alkol sanırım . Bide dermatolleri kullandıktan sonra mi miracle losyon kullanıyorsunuz miracle yi etil aloklle yapsak olur mu acaba bu arada yeni miracle de gliserin kullanıyor sanırım degilmi

Yeni Üye
    Şimdilik gelişim çok güzel umarım minoxil döngüsüne takılmadan saçlarınızı korursunuz.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234