Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
38 sonuçtan 31 ile 38 arası

Konu: Miracle losyon kullanım sonrası saçlarım 1 aydırda Min+dut kullanıyorum

Hybrid View

Alıntı mm1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal fin ne hocam proscar ile losyon mu hazirliyorsunuz ? Yoksa hazır var mi
    Topikal fin dediği finasterid yani dediğiniz gibi proscar ile hazırlanan losyondur muhtemelen arkadaşın dediği

Yeni Üye Rdads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RenaC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal fin dediği finasterid yani dediğiniz gibi proscar ile hazırlanan losyondur muhtemelen arkadaşın dediği
    Hocam merhaba dutası oral yollamı kullanıyorsunuz
    Miracle losyon her akşam
    Biotin
    10 dakika masaj

Alıntı Rdads Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba dutası oral yollamı kullanıyorsunuz
    Yok minoxil içine katarak kullanıyorum.

hocam losyonları günde kaç kez ve hangi aralıklarla kullandınız ? Gelişim gerçekten cok güzel

Alıntı covid-19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam losyonları günde kaç kez ve hangi aralıklarla kullandınız ? Gelişim gerçekten cok güzel
    ilk 4 ay miracle losyon kullandım.Daha sonrasında Min+dut. Şu an da min+dut+biotin katıp kullanıyorum.

Şahsi görüşüm saç çıkarma konusunda bu abimizde çok açık bir örnek olarak en önemli losyon MİRACLE losyon diğerlerinin koruyucu olduğunu düşünüyorum

Yeni Üye
    Merhaba tedavinizde aldığınız sonuç gerçekten çok etkileyici, tebrik ederim. Min+dut kullanmaya devam ettiğinizi söylemişsiniz acaba döngü durumu oldu mu ve son durum nasıl bizi bilgilendirebilir misiniz?

Yeni Üye
    Şimdilik gelişim çok güzel umarım minoxil döngüsüne takılmadan saçlarınızı korursunuz.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234