Sayfa 1/8 123 ... SonSon
71 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sadece Ketoralle Gelen Başarı

Sadece Ketoralle Gelen Başarı

Bundan yaklaşık 10 ay önce keratin serum diye lanet bir şey kullandım. Kullandıktan sonra seboreik dermatit azmıştı, saç diplerim acıyordu, inanılmaz bir kaşıntı vardı ve saç dökülmeai de başladı. Çünkü içerisinde yoğun miktarda ppg içeriyormuş. İlk önce dökülmeyi önemsemedim fakat şakaklar ve tepe bölgesi iyiden iyiye açılmaya başlayınca ben de tedaviye başladım. 3 günde bir konazol şampuan günde 2 defa ketoral kullandım ve açıkçası çoğu zaman bu düzensizdi. 20 gün sonra tepenin kapanmaya başladığını şakakların da daraldığını gördüm. Şakaklarla ilgili fotoyu önümizdeki aylarda atmayı düşünüyorum çünkü biraz zaman alacak gibi duruyor.

https://eksiup.com/p/hk154210his3
    https://eksiup.com/p/ot154218n2ik
    https://eksiup.com/p/mr154225grnw?de...1MdCmXF6154226

Yeni Üye
    Kardeşim keratin serum dediğin bir şey sürüyorlar saça ve 40 dakika bekletip yıkıyorlar o mu bende glatt diye bir ürün kullandım bunun gibi 8 aydır saçlarım dökülüyor hala işe yaradı mı sende çok

Evet dediğin ürün, özellikle şakaklarda ve tepe bölgesinde gerileme gözlemledim ilk önce sadece buralara kremi uyguluyordum şuan üstteki tüm bölgeye yediriyorum. Ayrıca günde bir avuç kabak çekirdeği tüketiyorum. Yanına biotin de ekleyeceğim.

Kardeşim kullandığın ve zarar gördüğün serumun marka ve modelini söyler misin. Ayrıca serumu saç diplerine mi sürdün?

Yeni Üye
    ketoral krem tepeye nasıl uyguluyosun

Alıntı umut07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kullandığın ve zarar gördüğün serumun marka ve modelini söyler misin. Ayrıca serumu saç diplerine mi sürdün?
    Saçım yandığı için kullanmıştım.
    Liquid keratindi markası hatta para verip forumlarda, youtube da falan yorum attırıyorlarlar. Saç diplerine de sürdüm, 2. uygulaşımda şaç bildiğin keçe gibi olmuştu ben de bıraktım ve toparlamaya çalışıyorum. Ben cahillik yapıp kullandım siz içeriğini bilmediğiniz, güvenmediğiniz hiçbir ürünü kullanmayın.

Alıntı Daron52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ketoral krem tepeye nasıl uyguluyosun
    Nohut tanesi kadar kremi o bölgeye yediriyorum friksiyonla.

Hafif ve başlangç evresinde faydalı olur ağır durumlarda ana tedavi yerine yardımcı etken olarak kullanın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hafif ve başlangç evresinde faydalı olur ağır durumlarda ana tedavi yerine yardımcı etken olarak kullanın.
    Öncelikle teşekkürler. Forumdan araştırma yaptım öğrenci olduğumdan dolayı şuan için seti, ru, kafein, cellagence gibi güçlü etkenleri kullanabilmem pek mümkün değil, içeriğindeki ppgden ve seboreik dermatit olduğundan dolayı da minox, minox-dutas gibi etkenleri kullanmayı düşünmüyorum. Ketoral krem, nizoral, şampuan, kabak çekirdeği, zerdeçal karışımıve biotinin yanına sizce ıaırgan-yakı otu losyonu kullanmalıyım, yoksa tam anlamıyla zaman kaybı mı olur? Ayrıca yaşımın 21 olduğunu, çok agresif bir dökülme yaşamadığımı belirtmem gerekir

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şakaklardaki durumuda 1 ay sonra atarsın unutmazsın inşallah merak ediyorum sonucu
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Sayfa 1/8 123 ... SonSon