Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
71 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Sadece Ketoralle Gelen Başarı

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seafig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocalarim ketorala basladim konozolla ama sanki daha cok saclarim dokuluyor bu aciklik hic kapanmiyacak gibime geliyor gun gectikce sac kalitem yerlere dusuyor ozguvenim dustu sizce baska tedavi denemeli miyim yoksa ketoral konozal devam mı https://eksiup.com/p/6s261530dynv
    Ketoral kreme umut baglama, senin ana tedaviye baslaman lazım, duan cogu insanın kullandığı yan etkisiz cell, seti gibi etkenler var ama oral antiandrojen onermem, minoxil gelince ömür boyu kullanırım diyorsan tedavine ekle, 3 ay sacları iyi diye bırakırsan eskisinden beter hale sokarsın
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxa başlamak mantiklı mi 20 yasindayim seneye kismetse üniye gidicem bu saclari korur mu daha cok dökmesinden korkouyorum forumda arastirdim iyice suan minox gibi duruyor cözüm bu yasta baslanir mi sizce hocam
    Minox un yaşla değil, ihtiyaç durumuyla bir ilgisi var. Tabi başlandığındaki saç dökülmesini arttırması, bırakıldığında dökülkeye devam etmesi, yine uzun dönemli kullanımlarda bazı dönemlerde döngüye girmesi gibi olumsuz, insanları kendinden uzak tutan bir yönü var maalesef. Ama fayda etme oranı en yüksek etkendir bence. Yanetki gören çarpıntı fln kişi sayısı da pek azdır.

Ama öncelikle forumda sık bahsi geçen seti cell kafein gibi yanrtki durumu çok çok az olan belki olmayan denilebilecek etkenleri bir denemeni tavsiye ederim. 3-4 er ay minimum kullanarak tabi. Hemen 1ay sonra olmuyor bu dememelisin. Eğer fayda görmezsen minox veya topikal antiandrojen etkenlere (ki önermem) sıra gelsin. Tabi burada oluşan bir maliyet var . Finanse edebiliyorsanız mutlaka.bunları deneyerek işe başlayın.

Yeni Üye
    Alıntı raprap1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ketoral kreme umut baglama, senin ana tedaviye baslaman lazım, duan cogu insanın kullandığı yan etkisiz cell, seti gibi etkenler var ama oral antiandrojen onermem, minoxil gelince ömür boyu kullanırım diyorsan tedavine ekle, 3 ay sacları iyi diye bırakırsan eskisinden beter hale sokarsın
    hocam ögrenciyim ceti gibi etkenlere bütcem yetmeyebilir suan minox haricinde o bolgeyo kapayacak etkisiz bir etken yok sanirim ne yapcam bilmiyorum gün gectikce daha da aciliyor aciklik uygun bir tedavi bulmaliyim

arkadaşlar ketoralla ilk zamanlar şakaklarda ilerleme oldu şimdi ise hafiften gerileme var yani biraz geride gibi duruyor ama ancak bomboş olan şakaklarda tüylenme tipinde saç oluştu. hatta aile üyelerinede sordum onlarda onayladı bu yeni saçları.
    ama saç dökülmemdede artış var.. nasıl yaparız?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam ögrenciyim ceti gibi etkenlere bütcem yetmeyebilir suan minox haricinde o bolgeyo kapayacak etkisiz bir etken yok sanirim ne yapcam bilmiyorum gün gectikce daha da aciliyor aciklik uygun bir tedavi bulmaliyim
    benim de butcem yok tedavimi bir arastir istersen
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ketoral ve konozonal uyguluyorun ama daha cok acildi tepe bölgesi ve sac dokulmem asiri artti dokulwn saclarin ucu beyaz nedense zix losyon tepe bolgesini kapayacak gucte mi

Ben de hiç böyle etki yapmamıştı bana kalırsa bırak kullanmayı. Zixi kullanabilirsin eğer imkanın varsa yanına setipiprant ve ya kafein ekle, bir de haftada 2 ve ya 1 defa dermastamp ve günde 5 ve 10 dk hafif avuçiçiyle deriyi hareket ettireceğiz masajla kapanır diye düşünüyorum fakat denemeden de bilemeyiz. Bekleyerek hem zaman hem de saç kaybedersin sadece bu yüzden disiplinli ve azimli şekilde biranönce bir tedaviye başla.

Ketoral son zamanlarda bendede gerileme yaptı arkadaşlar devam ediyimmi? ama 3-4 yıldır boş olan şakaklarda tüyler çıkardı

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Benedict Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de hiç böyle etki yapmamıştı bana kalırsa bırak kullanmayı. Zixi kullanabilirsin eğer imkanın varsa yanına setipiprant ve ya kafein ekle, bir de haftada 2 ve ya 1 defa dermastamp ve günde 5 ve 10 dk hafif avuçiçiyle deriyi hareket ettireceğiz masajla kapanır diye düşünüyorum fakat denemeden de bilemeyiz. Bekleyerek hem zaman hem de saç kaybedersin sadece bu yüzden disiplinli ve azimli şekilde biranönce bir tedaviye başla.
    hocalarim doktora tekrardan danistim cinko hapi alicam tepe bolgesinin acikliginini alopexct minoxdiil ile kapanacagini soyledi
    Sizce Biotin
    Minoxidil
    Konozal sampuan
    Bioxinc sampuan ile bu tedaviye baslamak mantikli mi bu arada ketoral krem kullandugimdan beri sac dokulmem 2 kat arttı

bıraktım arkadaşlar

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon