Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
71 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Sadece Ketoralle Gelen Başarı

Yeni Üye
    arkadaşlar bende tepede gerileme yaptı şakakta nedense toparlanma oldu

Ketoral destek amaçlı düşük yoğunuklu kullanılmalıdır scalp dokusunda ve saç büyümesinde negatif anlamda bazı stabilite sorunları oluşturabiliyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam ketokonazolün anajen fazını uzatıcı etki gösterdiği çalışmalar var, ketoral’in içindeki başka bir madde mi dediğiniz etkiyi yapıyor?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Ketoconazole bir anti androjen fakat o kadar etkili değil. Bu yüzden ana etken yanına yardımcı, destek tedavi olarak görmek lazım. Asıl etken zix, miracle, min-dut, ru, cellagence, setipiprant falan olmalı.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ketokonazolün anajen fazını uzatıcı etki gösterdiği çalışmalar var, ketoral’in içindeki başka bir madde mi dediğiniz etkiyi yapıyor?
    Aslında mekanizma o kadar içiçe geçmiş durumdaki zinciri en ufak yerden kırdığınızda bile olumlu etkiler görülüyor olumlu etkiyi yapan direkt ketokonazol etkeni ar reseptörünü törpüler antiinflamasyonu azaltır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında mekanizma o kadar içiçe geçmiş durumdaki zinciri en ufak yerden kırdığınızda bile olumlu etkiler görülüyor olumlu etkiyi yapan direkt ketokonazol etkeni ar reseptörünü törpüler antiinflamasyonu azaltır.
    anladım abi, sence ne kadar kullanılmalı miktar olarak?
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

abi ayrıca ru58841 ve cb0301 de aynı mantıkla çalıştığı için yine bu tür sorunlar ortaya çıkabilir mi? bir de ru alım için adres vb. yollamam gerekiyor mu abi yakında toplu alım olacaksa?

Yeni Üye
    Miracle hocam merhabalar yaklaşık 1 aydır ketoral krem ve kononozal sampuan kullanuyorum tepe bolgem icin gerekli verimi alamadim daha da kotüye gitti sac dokulmesi nedense diger kisimlarda da arttı yaklasik 3 ay once doktora gitmistim cinko ve b12 verip yollamisti onlar yoluna girdi lakin tepe bolgesi icin alopexty minoxidil verdi ama bu konuda cok kararsizim omur boyu kullanmam gerekiyormus forumdaki diger etkenleri arastirdim lakin ogrencjyjm ve uniye hazirlaniyorum bu etkenler bana suan butce olarak fazla sizce kami hocamin zix losyonu mu doktorun verdigi minoxil mi bu saclari 27 28 yasina kadar korumak istiyorum gercekten cok kararsizim
    *https://eksiup.com/p/6s261530dynv

Güncelleme yapalım. 3.5 - 4 ay oldu ketoral kullanalı. Tedavim şuan için biotin, masaj, ketoral krem ve konazol şampuan. 4-5 gün tedavi uygulayamamıştım saçlar ele gelmeye başlamıştı, şuan tekrar eski oranına döndü dökülme. Bende ketokonazolun çalıştığını düşünüyorum fakat her kullanıcıdan tabiki de çalışmaya ildir. Nitekim biraz agresif dökülmelerde yetersiz kalıyor, ana etken yerine yardımcı etken olarak düşünülmeli. Tedaviye zix, dermaroller, kafein ve yeşilçay eklemeyi düşünüyorum.

https://i.hizliresim.com/WXvvDQ.jpg

Bu ışıklı ortamda flaşlı çekilen fotoğraf
    https://hizliresim.com/r0zEm3
    Bu da ön taraftan çekilen fotoğraf
    https://hizliresim.com/zGongR

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon