Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Resimler eklendi Yaş 20 Acil Yardımm

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Seafig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saclarimin son durumunu atiyorum son gunlerde tepem daha da acildi minox basladim biotinle
    https://hizliresim.com/gbl0X0
    Dermaroller da mutlaka olsun tedavinde.

Yeni Üye
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermaroller da mutlaka olsun tedavinde.
    hocam minoxla bu tepe kapanir mi sac kalitem eski haline gelir mi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bilemem. Google a yaz minoxidil before after diye. Bak bakalım sonuçlara.
    Minox un güçlü bir etken olduğu aşikar. Fakat döngü olayının olması, sürekliliğinin olmaması en büyük soru işareti.

Yeni Üye
    Bilemem. Google a yaz minoxidil before after diye. Bak bakalım sonuçlara.
    Minox un güçlü bir etken olduğu aşikar. Fakat döngü olayının olması, sürekliliğinin olmaması en büyük soru işareti.
    Hocam minoxu sadece tepeye uyguluyorum gunde 5 fıs tüm saca uygulamak gerekmiyor de mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Neresi seyreldiyse oraya kullanmalısın.

Yeni Üye
    Neresi seyreldiyse oraya kullanmalısın.
    Hocalarim 2 senedir bixocin kullaniyorumsanirim saclarimin dokülmesinde etkisi var yaramiyor ise daha cok dokuluyor yeni sampuan almak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir

Yeni Üye
    Merhabalar arkadaşlar 1 aylik minox biotin tedavimi sinava girecegim nedeniyle birakmak zorundayim minox bende cok unutkanlik dalginlik yapti saclarim ilk baslardakinden daha fazla dokuluyor ve asiri gucsuz bir doktor abiyle tanistim bana dermaroller ve tepe bolgemin kapanmasi icin procapilin yarayacagini söyledi bende bugunden itibaren evocapil yuzde 5 propacil adli urunu alicam diger etkenler seti filan onlari suan tedarik etcek durumum yok yeni tedavim hakkinda goruslerinizi bekliyorum ve ayrica bu var olan sac tellerimi güclu tutmak icin ne yapmaliyim bixocinin sampuani degistirmeliyimiyim(haftafa bir kez konozoal sampuan) yorumlarinizi bekliorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhabalar arkadaşlar 1 aylik minox biotin tedavimi sinava girecegim nedeniyle birakmak zorundayim minox bende cok unutkanlik dalginlik yapti saclarim ilk baslardakinden daha fazla dokuluyor ve asiri gucsuz bir doktor abiyle tanistim bana dermaroller ve tepe bolgemin kapanmasi icin procapilin yarayacagini söyledi bende bugunden itibaren evocapil yuzde 5 propacil adli urunu alicam diger etkenler seti filan onlari suan tedarik etcek durumum yok yeni tedavim hakkinda goruslerinizi bekliyorum ve ayrica bu var olan sac tellerimi güclu tutmak icin ne yapmaliyim bixocinin sampuani degistirmeliyimiyim(haftafa bir kez konozoal sampuan) yorumlarinizi bekliorum
    Forumda araştır tabi yine, fakat procapilin işe yarar birşey olduğunu hiç okumadım, işe yaradığını gösteren bi foto vs de görmedim.

Yeni Üye
    Forumda araştır tabi yine, fakat procapilin işe yarar birşey olduğunu hiç okumadım, işe yaradığını gösteren bi foto vs de görmedim.
    Loreelin 1700 sac garantili losyonu hakkinda ne dusunuyorsunuz ve avesin serum hakkinda

SaçımınDoktoru Üyesi
    Loreelin 1700 sac garantili losyonu hakkinda ne dusunuyorsunuz ve avesin serum hakkinda
    İkisini de kullanmadım, kullanam birisinin yorumuna da denk gelmedim.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123