Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Resimler eklendi Yaş 20 Acil Yardımm

Meraba öncelikle tedavinde ketoral şampuana yer verdiğini söylemişsin dozunda kullanırsan daha iyi olur 2 günde bir saçını yıprstır önceden saçlarım aşırı gürdü fakat ketoral konazol gibi şampuanları kullanmaya bailadıktan sonra mahvoldu desem yalan olmaz saçı inceltiyor ki bu kortizon içeren bi şampuan seboreik dermatit egzama hariç kullanmanı kesinlikle önermem ilk başlarda saçlarında pozitif etki varmış gibi olabilir ama üzerinden 2-3 ay geçince ne kadar yıprattığını daha çabuk göreceksin

Bir üst mesaja katılıyorum bu durumda minoxidil gibi sert ve dalgalı bir etkene hiç gerek yok setipiprant Prostaglandin protokolü yeterli düzelmeyi sağlayacaktır. Bu tip tedavilerin en iyi yanıda dalgalanma ve uzun dönemlilik performanslarının çok iyi olmasıdır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı thrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meraba öncelikle tedavinde ketoral şampuana yer verdiğini söylemişsin dozunda kullanırsan daha iyi olur 2 günde bir saçını yıprstır önceden saçlarım aşırı gürdü fakat ketoral konazol gibi şampuanları kullanmaya bailadıktan sonra mahvoldu desem yalan olmaz saçı inceltiyor ki bu kortizon içeren bi şampuan seboreik dermatit egzama hariç kullanmanı kesinlikle önermem ilk başlarda saçlarında pozitif etki varmış gibi olabilir ama üzerinden 2-3 ay geçince ne kadar yıprattığını daha çabuk göreceksin
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir üst mesaja katılıyorum bu durumda minoxidil gibi sert ve dalgalı bir etkene hiç gerek yok setipiprant Prostaglandin protokolü yeterli düzelmeyi sağlayacaktır. Bu tip tedavilerin en iyi yanıda dalgalanma ve uzun dönemlilik performanslarının çok iyi olmasıdır.
    hocam haftada 2 kez kullaniyorum konozolu lakin ogrenci oldugum icin setiprant almam suan icin mumkun gozukmuyor ama saclarimin o halini gordukce de cok uzuluyorum minox icin erken biliyorum ama seti haricinde ucuz etkili bir yontem var mi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam ben de sizinle aynı durumdayım ve forumdaki tüm konuları tekrar tekrar okumuşumdur emin olun, elimizde birçok antiandrojen var (calux, diane, vb.) lakin ben önermem 3 kuruş sağlığınızdan önemli değil, ben de öğrenciyim her gün belki saatlerim burada geçiyor ama olmayınca olmuyor hocam bütçe lazım. ben yememden içmemden vb. kesip seti+cell düşünüyorum saç işi insanı psikolojik etkileyebiliyor dediğim gibi 3 kuruş sağlığınızdan önemli değil. seti+cell yapamam diyorsanız tek seti veya tek cell deneyebilirsiniz ama çoğu yorum ikisinden sonra çıkış alındığı yönünde.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben de sizinle aynı durumdayım ve forumdaki tüm konuları tekrar tekrar okumuşumdur emin olun, elimizde birçok antiandrojen var (calux, diane, vb.) lakin ben önermem 3 kuruş sağlığınızdan önemli değil, ben de öğrenciyim her gün belki saatlerim burada geçiyor ama olmayınca olmuyor hocam bütçe lazım. ben yememden içmemden vb. kesip seti+cell düşünüyorum saç işi insanı psikolojik etkileyebiliyor dediğim gibi 3 kuruş sağlığınızdan önemli değil. seti+cell yapamam diyorsanız tek seti veya tek cell deneyebilirsiniz ama çoğu yorum ikisinden sonra çıkış alındığı yönünde.
    Hocam tepe bolgesine zeytin yagi sursek doğal faydasi olur mu

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    faydası olsa herkes kullanırdı sanmıyorum.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Seafig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeytinyağı gibi şeylerle zaman kaybetmemenizi öneririm.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Yeni Üye
    Alıntı Seafig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçların dökülecekse parlak olarak dökülür tek faydası bu olur.

Yeni Üye
    Alıntı yankialk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 aylik biotin konozol kullanimi sonrasinda doktorun onerdigi gibi aloxpect tye basliyorum seti cell gibi etkenlere suan butcem yetmiyor minoxidil umarim eski sac kalitemi yakalamamda faydali olir

Yeni Üye
    Alıntı yankialk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı thrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saclarimin son durumunu atiyorum son gunlerde tepem daha da acildi minox basladim biotinle
    https://hizliresim.com/gbl0X0

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon