10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Proscar etkisi

Yeni Üye

Proscar etkisi

Merhabalar bilenler bilir 1 sene 3 aydır agresif saç dökülmesi her yerden yaşıyorum bu süreçte, Proscar'ı 5'e bölüp kullanıyorum, ama istediğim verimi alamıyorum bir türlü bir kaç ayda saç kalitesi artar kalınlaştırır vs diyenlerin aksine bende hiç klınlaşma iyileşme vs olmadı aksine tüm saçlarım tüy halini aldı hatta şekilleri ince plastik tüyümsü hal aldı, sorun ne acaba nedir?
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

Alıntı nasa01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bilenler bilir 1 sene 3 aydır agresif saç dökülmesi her yerden yaşıyorum bu süreçte, Proscar'ı 5'e bölüp kullanıyorum, ama istediğim verimi alamıyorum bir türlü bir kaç ayda saç kalitesi artar kalınlaştırır vs diyenlerin aksine bende hiç klınlaşma iyileşme vs olmadı aksine tüm saçlarım tüy halini aldı hatta şekilleri ince plastik tüyümsü hal aldı, sorun ne acaba nedir?
    7 aydır kullanıyorum bende.Seninle aynı durumdayım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Neden farklı bir etken denemediniz? Dökülmeniz direkt dht kaynaklı olmayabilir.

Libido da durum nasıl ?

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9.ayı yariladim ben de.

İlk 3-4 ay iyi gelişme gösterdi, 6-7. Aylarda verdiklerini ve daha fazlasını geri aldı.

Şu an tekrar toparladı, ama süreç öncesinde vertexde dökülme yoktu, vertex açıldı. Önler topladı.

Bir garip ilerliyor bende de durum.

proscarın sitotoksik içeren formülü saç dökülmesi durdurmuyor. üzerinde sadece finasteride yazılı olanını alın eczaneye söylerseniz depodan ayarlarlar.

Alıntı talihsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Libido da durum nasıl ?
    Bende ilk zamanlar tavan yapmıştı günde 3-4 kere mastürbasyon 3-4. Ayda düzeldi son 6 hafta her gün mastürbasyon.Testo artıyo zaten otomatik olarak libido tavan yapıyor.Kontrole almaya çalışıyorum nane çayı ve nane yiyerek ama zor.

Yeni Üye
    Libidoda düşüş var normal olarak, sitotoksik içermeyen proscar mı oluyor hocam?

Yeni Üye
    Bırakmayı düşündüm 4-5 gün ara verdim dökülme arttı, işe yarıyor mu yaramıyor mu daha mı kötüye gidiyor emin değilim, sizce ne yapmalıyım?

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanlış bilgi. böyle bir bilgiye nereden kapıldın?

propecia'da sitotoksik var önceden onu kullanıyordum.

örnek görsel :