10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: loreal elseve arginine direnç x3 serum 200 ml sprey bulamıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi

loreal elseve arginine direnç x3 serum 200 ml sprey bulamıyorum

ankarada bulamadım arkadaşlar miracle losyon hazırlarken kulllandığımız elseve i nereden bulacağız acaba ?

Yeni Üye
    Malesef piyasada yok artık. Bulmak zor.

Loreal yerine GARNIER Saf ve Temiz Tonik kullananlar var. Ben bu losyonu begenmedim. Kokuyu artırıyor gibi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Artık üretilmiyor. Alternatif ürünleri kullanabilirsiniz, garnier tonik veya etil alkol+distile su karışıımı gibi.

Miracle losyonun konusuna göz atarsanoz, alternatiflrt hakkında bilgi edinebilirsiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık üretilmiyor. Alternatif ürünleri kullanabilirsiniz, garnier tonik veya etil alkol+distile su karışıımı gibi.

Miracle losyonun konusuna göz atarsanoz, alternatiflrt hakkında bilgi edinebilirsiniz
    anladım hocam https://www.hepsiburada.com/garnier-...pm-sggnrgarstt

şu üründen mi bahsediyorsunuz hocam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı blackarm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef piyasada yok artık. Bulmak zor.

Loreal yerine GARNIER Saf ve Temiz Tonik kullananlar var. Ben bu losyonu begenmedim. Kokuyu artırıyor gibi.
    https://www.hepsiburada.com/garnier-...pm-sggnrgarstt

bu ürün mü hocam , koku konusu zaten saça sürüp 1 saat sonra yıkıyoruz kalıcı bir koku oluyor mu ?

Yeni Üye
    Evet hocam.

Yeni Üye
    Pardon evet dedim ama kalıcı koku konusunda değil, ürün bu anlamında. Koku kalıcı değil, yıkayınca geçiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben bir saat bekletip yıkamanızı tavsiye etmem. Daha uzun süre kalmasında fayda var diye düşünüyorum. Koku ile ilgili brni kullandığım dönemlerde rahatsız eden bir durum olmamıştı fakat hazırladığınız losyona iki üç damla nane yağı ekleyerek koku sorununu giderebilirsiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bir saat bekletip yıkamanızı tavsiye etmem. Daha uzun süre kalmasında fayda var diye düşünüyorum. Koku ile ilgili brni kullandığım dönemlerde rahatsız eden bir durum olmamıştı fakat hazırladığınız losyona iki üç damla nane yağı ekleyerek koku sorununu giderebilirsiniz.
    hocam bu garnier tonik aslında yüz için ya bunu saça sürersek bir zararı olmaz değil mi , elseve yine saçlar için üretilen bir üründü

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben şahsen bir zararını görmedim. Ki yüz derisinde iyi olup, saş derisine zarar verebilecek bir içeriği olması fikri bile saçma geliyor kulağa.

Ama şüphen devam ediyorsan, kısa bir süre isana kafein tonik denemiştim. O da benzer iş görebilir. Fakat tabletleri iyi çözüyor mudur bilemem. Bir de forumdan bir arkadaş urban care in biotin toniğini tavsiye etmişti. İstersen bunlardan birini de deneyebilirsin.

Ya da kolonya veya etil alkol ile de aynı işi görebilirsin.