Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Sadece Masaj ile Harika Başarı?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    masajın öyle yapılmasının amacı fibröz doku ve kalsifikasyonu tedavi edip yenilenme büyüme faktörlerini dokuya göndermek ama dökülme durumuna göre olumsuz etki yapabiliyor ben 6 ay boyunca günde en az 200 tel civarı bir dökülmeyle karşı karşıya kalmıştım, saç kalitesini artırdığı bir gerçek. yapılan çalışmalar da saç büyümesinde olumlu etki gösteriyor ama miracle hocanın ağır masaj yapmayın demesi biraz çekince yarattı bende eski konularda no pain no gain diyordu, acaba kaçırdığımız bir nokta mı var
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Bana mantıklı gelen herşeyin kararında yapılması kullanılması.Biraz gerçekçi olursak sadece masaj ile kötü durumları iyileştirmek kolay değil.Bu yüzden hem kararında masaj hem etkenler kullanılmalı.Miracle hocanın profil fotoğrafındada denge teması bulunuyor zaten.
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mfms35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana mantıklı gelen herşeyin kararında yapılması kullanılması.Biraz gerçekçi olursak sadece masaj ile kötü durumları iyileştirmek kolay değil.Bu yüzden hem kararında masaj hem etkenler kullanılmalı.Miracle hocanın profil fotoğrafındada denge teması bulunuyor zaten.
    hocam posta girişi açar mısın bir şey sorabilri miyim ?
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

evet haklısınız bu durumda önemli olan o dengeyi kavrayabilmek. bilirsiniz sadece masaj yapan bazı insanlara ek tedavi eklemelisiniz diye uyarıp üstüne tartışmak zorunda kalmıştım. seti cell ru kafein hatta ve hatta zix gibi etkenlerin etkisi gerçekten çok önemli. ben hala el alışkanlığı okkalı bir masaj yapıyorum ama bakalım doğrusu ne ben de merak ediyorum abi
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Mesaj kutusunh boşalttım
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

arkadaşlar bir başka adamla daha konuştum 3-4 yılda nw3.5tan nw1.5a sadece masaj ve haftalık dermaroller ile indiğini söyledi, kafanın yanları ve ensedeki kasları gevşetmenin en önemli kısım olduğunu belirtti. fotoğraflarını attığı vakit iznini alırsam buraya da yükleyeceğim. bazı insanlarda bu derecede işe yaraması çok garip geldi

Burada masaj, iğneleme, çeşitli losyonları ve destek tedavileri kullandığı halde o kadar büyük bir etki alanı pek göremedim. Şahsen ben de 1 aydır masaj yapıyorum ama tek başına yeteceği konusunda şüpheliyim tabi masaj uzun süreli uygulamada sonuç veren bir şey 3 ayda değişiklik beklememek lazım. Ya biz masajı yanlış yapıyoruz ya da onlar masaja çok iyi yanıt veriyorlar.
    Ketoral krem (Günde 2 defa)
    Masaj (Günde 10 dk)
    Konazol şampuan (Haftada 1-2)
    Biotin (5000 mcg)

Şakakların ve tepe kafatasının ayrıt kısımlarında bulunuo ve eğer incelme olursa once buralar zarar görmesi gerek en ince noktalar buralar olur saç da dediğiniz gibi beslenmez ve neden geri çıkmadığı da mantıklı oluo

Yeni Üye
    Sevgili üstadlar sonuç olarak masaja tamam mı devam mı.🤗

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir başka adamla daha konuştum 3-4 yılda nw3.5tan nw1.5a sadece masaj ve haftalık dermaroller ile indiğini söyledi, kafanın yanları ve ensedeki kasları gevşetmenin en önemli kısım olduğunu belirtti. fotoğraflarını attığı vakit iznini alırsam buraya da yükleyeceğim. bazı insanlarda bu derecede işe yaraması çok garip geldi
    üstte dediğim adam finasterid de kullanıyormuş söylememiş

Sayfa 3/3 İlkİlk 123