Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Sadece Masaj ile Harika Başarı?

Masaj cidden faydalı fakat gerekenden fazlasıda faydadan çok zarar veriyor.Doğru bir şekilde ve doğru uygulama süresi çok önemli.Bence günde 10 dakikayı geçmemeli.
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

Alıntı skins13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam pek anlayamadım ama kafatası büyümesi dediğiniz olay sadece şakakları mı etkiliyor sizce? tepe bölgenizde açılma var mı? benim şakaklarım da 1 1,5 cm gerileme var ve tepe bölgesinde sorun yok annemin saçlarım geriledi dediğimde kafan büyüdü kafatasın büyüdü sana öyle geliyor diyordu sürekli ve eski fotoğraflarıma baktığımda cidden bende değişiklik farkettim ..
    Kafatası büyüdüğü zaman bütün scalp bölgesini etkiliyor ama bundan en çok şakaklar etkileniyor.Bende de son 3 ay boyunca tepe bölgemde gözle görülür bir açılma meydana geldi.Şahsen tepe bölgesinin dökülmesi benim için pek önemli değil önemli olan şakaklar çünkü şakaklar olmayınca benim saç asla şekil almıyor.Çizgi film karakteri tintin gibi ortada geziyorum

Masajı scalpta ki yangı bölgelerindeki otoimmun ajanları uzaklaştırarak temiz kanı bu alana iletmeye çalışma stratejisi ile yapın ağır masaj yapmayın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masajı scalpta ki yangı bölgelerindeki otoimmun ajanları uzaklaştırarak temiz kanı bu alana iletmeye çalışma stratejisi ile yapın ağır masaj yapmayın.
    üstad ağır masajdan kastınız tam olarak nedir, günde kaç dakika yapmamızı önerirsiniz ve oksijen aromataz indüklediği için dht azaltıp estradiol artışı sağladığı söyleniyor üstteki sonucu sağlayan mekanizma bu mudur?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Peki masaj Minox ta ki döngüyü kırabilir mi sizce

Deride travma oluşturacak masajı kastediyorum bunun yerine kan akışını artırıp mediatörler, stokinlerle dolu kanı bölgeden tahliye edici (sıvazlama) hareketleri içeren bir masaj yapılmalı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Deride travma oluşturacak masajı kastediyorum bunun yerine kan akışını artırıp mediatörler, stokinlerle dolu kanı bölgeden tahliye edici (sıvazlama) hareketleri içeren bir masaj yapılmalı.
    abi peki akut inflamasyonun büyüme faktörlerini o bölgeye çekmesi, ayrıca kalsifikasyon ve fibriotik dokuyu düzeltme amacıyla da kullanmıyor muyduk masajı?
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

ah şu konuyu baştan her okuduğumda diyorum keşke forum ilk açıldığında damlasaymışım diye, bu ruh kaybolmadı sadece durgunlaştı bu hale geri gelsek hem bizim için çırpınan üstadlarımıza yardımcı oluruz yüklerini hafifletmek boynumuzun borcudur.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11043580

yüksek oksijen içeren dokularda aromataz enzimi daha iyi çalışiyor, böylece testosteron dht yerine estradiol'a (bir östrojen çeşidi) dönüşüyor.

Scalpa oksijen göndermek faydalıdır ama bu süreç esnasında oluşan deformasyon sanki bu faydanın önüne geçiyor.(ağır masaj ı kastediyorum).Masaj tekniği çok önemli ve tam olarak doğru tekniği öğrenemediğimizden ağır masaj uygulamarından uzak durmayı tavsiye ediyorum.
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon