Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Abi dayanamiyorum artik yaş 19

Yeni Üye

Abi dayanamiyorum artik yaş 19

Oncelikle meraba.abi benim saclarim tam tamina 12 yasindandir dokuluyor. Baslarda seyreklik vardi .gittikce artmaya basladi ve suan bayagi kel bile sayilirim iki hafta sonra universiteye basliyorum nasil dayanicam bu halde nasil okuyacam bilmiyorum . Sac ekimini dusunuyorum sizce 19 yas erken mi nolur bilenler bisi soylesin

Alıntı Biçare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle meraba.abi benim saclarim tam tamina 12 yasindandir dokuluyor. Baslarda seyreklik vardi .gittikce artmaya basladi ve suan bayagi kel bile sayilirim iki hafta sonra universiteye basliyorum nasil dayanicam bu halde nasil okuyacam bilmiyorum . Sac ekimini dusunuyorum sizce 19 yas erken mi nolur bilenler bisi soylesin
    Resim paylaşsan bizde görsek ona göre yorum yapsak ?Mantıklı değil mi ?

Herhangi bir etken kullandınız mı ? İyi bir planlama ile on yıllarca korunabiliyor saçlar telaş ve endişe yapmayın elimizden geleni yaparız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Oncelikle ilgilendiginiz icin sagolun. Doktora gittigim vakit bana bakim urunleri saci besliyen bir karisim veriyodu .onu kullandim baska baska karisimlar kullandim cildiye doktorun hazirladigi . Bunlar ise yaramadi surekli devam etti . En son zaman 3 -4 ay kadar minoxidil kullandim cok iyi geldi ama yan etkiler sebebiyle birakmak zorunda kaldim. Ve etkisi de birakinca gitti. Bu yazdiklarinizdan ise pek bisey anlamadim . Ilaclar korkutuuo beni cok kullandim ve hep sinirle birakiyordum bu yuzden ekim dusunuyorum ama hic param da yok napcam bilmiyorum

Saç ekimi için hemen hemen hiçbiryer 24 yaş altında yapmıyor.Mantıklı olanda bu.Ekim için çok erken.Dermaroller dene,sitede anlatılan bulunan en az yan etkisiz tedaviler var.Ru,Spiro gibi etkenler.Maddi açıdan durumun yoksa eğer dermaroller,Ketoral krem(sıkıntı yaşadığın bölgelere nohut tanesi kadar günde 2 defa sür.)Yeşil Çay iç gün içerisinde.Günde ara ara boş olduğun zamanlar derini tahrip etmeyecek şekilde masaj yap.

Yeni Üye
    Oncelikle ilgilendiginiz icin sagolun. Cildiye Doktorunun verdigi karisimlari kullandim. Sac bakim ilaclari gibiydi. Hicbiri fayda vermedi . son minoxil kullandim 3-4 ay kadar. Cok etkili oldu diyebilirim. Ama Yan etkisinden dolayi birakmak zorunda kaldim . Anliyacaginiz ilaclardan korkuyorum sinirden baska etkileri yok . Ben artik kurtulmak istiyorum yasim buyuk olsa inanin hic uzulmem ama bu yasta boyle bisi psikolojimi cok bozdu. Saç ekimi dusunuyorum ama param da yok. Napicam ben ??

SaçımınDoktoru Üyesi
    Oncelikle ilgilendiginiz icin sagolun. Cildiye Doktorunun verdigi karisimlari kullandim. Sac bakim ilaclari gibiydi. Hicbiri fayda vermedi . son minoxil kullandim 3-4 ay kadar. Cok etkili oldu diyebilirim. Ama Yan etkisinden dolayi birakmak zorunda kaldim . Anliyacaginiz ilaclardan korkuyorum sinirden baska etkileri yok . Ben artik kurtulmak istiyorum yasim buyuk olsa inanin hic uzulmem ama bu yasta boyle bisi psikolojimi cok bozdu. Saç ekimi dusunuyorum ama param da yok. Napicam ben ??
    minoxidil iyietki yaptiysa yuzde 3 luk olani kullan yada yuzde 5 ligi gunde bir kere dozunu az kullan yan etki azalacaktir. Saclari komple kaybetmeden onlem al derim. Saclari uc numara yap dermaroollerda kullan mutlaka fayda edecektir.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    abi o aşırı derecede kaşıntı yapıyordu . hem minoxili bırakınca yine eski haline dönüyormuş hatta daha kötü bile oluyormuş. 3-4 ay her gün kullansam .sonra 2 günde bir kullansam. daha sonra haftada 2 kez falan diye düşürerek gitsem nasıl olur . bir de şu kaşıntıyı naparız acaba

Sayfa 1/2 12 SonSon