Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
73 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Saç dökülmesine nokta.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu tür hacı, hoca, cadı, büyü şeylerinin bilimsel, gözleme dayalı kanıtlanmış hiçbir tedavisi yoktur, bilim yolundan şaşmayın, tv lerde çıkan bitkicilerden de uzak durun, her doktora da güvenmeyin, güveneceğiniz nokta bilimsel olarak kanıtlanmış metotların üzerinizde sağlayacağı olumlu katkılardır, gözlem, istatistik, gözlem.

antioksidan diye her Bulduğunuz vitamini bitkisel ekstrakti yutmamak gerekir, yoksa yuttuğunuz son hap olabilir.
    https://stm.sciencemag.org/content/7/308/308re8
    https://stm.sciencemag.org/content/6...mp=trendmd-stm

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşık 4 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum. Yaklaşık 1 ay önce vücudumu komple tıraş makinesi ile aldım. Eşim sürekli saçın çoğaldı filan demeye başladı. Ama işin garip tarafı ben tedaviden bikip minoxu bile kullanmadım bu ay içerisinde hiç bir şey kullanmadim. Ben de düşünüp duruyordum saçıma ney sebep oldu diye. Hatta bu dönemde dht artırıcı kreatin bile kullandım azalması gereken saç çoğalmıştı. Taaki bu yazıyı okuyana kadar jackal arkadaşımız haklı galiba.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı jackal__1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakterilerin beyninizin içini kirlettiği dolayısı ile temizliğe ve temizlenmeye bu şekilde lüzumsuz ve boş olarak yaklasımınız da gayet normal.Tıbbi açıklamasını özel olarak sana yapabilirim anlayabilecek bilgin varmı ? patojenden stokinlerden antijenden-antikordan-makrofajlar ve lenfositlerden-hangi tür masajın bu pislikleri nasıl temizlediğinden.Bence boş bir şey varsa bu yazındır.
    Merhaba. Konusmanizda kullandiginiz tibbi terimleri ve aciklamanizi 18 yasina kadar lisede sayisal alanda egitim gormus her birey anlayabilir. Egitimsiz insanlara gercekten bir sey anlatiyormus gibi gorunebilirsiniz ancak.

Yeni Üye
    �� Peki tüysüz arkadaşlarımıza nasil bir uygulama önerirsin ? Anne sütü uygulamanın sonuclarini paylas görmek isterim ����

SaçımınDoktoru Üyesi jackal__1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında dediklerimin birleşimi şudur. Yıllardır insanoğlunun kirletmiş oldugu atmosfer dolayısı ile soluduğumuz havaya kadar temiz bir hava bile almıyoruz. Dolayısı ile damarlarımızın kirle birikip tıkanması dolayısı ile kan basıncının artması bu sebepten dolayı ise bütün pisliklerin kafaya nüfus etmesi. Kıllara gelince ise olağan döngüsünü takip etsin hücre yenilenmesini sağlayalım testoyu oraya yönlendirelim dedim. Hacamat damar tıkanıklığını her halükarda azaltır. Hangi alanda olaya bakarsanız bakın bu açıktır.Antioksidan olarak hap tavsiye etmedim. Antioksidanlar serbest radikallerin yanlış bölünmesi dolayısı ile vucutta daima var olacak enfeksiyonlarla(havaya kadar pis hava soluyoruz çünkü) birleşip vucuda verilen tahribatı önler. Bir nevi anti virüs uygulaması gibi seni korumaya alır. Vucudun en dış tabakasını zeytinyağı ile koruyabiliriz. Beyine gelince Bal ve limon iyi bir koruyucudur. Limonu aynen dalından aldıgım ız gibi tüketmemiz yani kabuğunu çöpe atmamamız daha dogru dur. Eski toprak diye nitelendirdiği iz büyüklerin sıcak çaya limon parçası atma sebebi budur. Kahve yani kafein adesonin aracılığı beyindeki hasarı önler. Çayda bulunan tenin maddesi de aşağı yukarı aynı işlevdedir.Son olarak uygulayıp uygulamamak tamamen gür iradenize kalmış, binbir türlü yan etkisi olan ilaçlara nazaran yan etkisi neredeyse olmayan doğamızdan gelen şeyleri önerdim.
    TEDAVİM
    *Cellagance Losyon (Ekim 2016)
    *Saf minoksidil (Günde 1 defa) (Ağustos 2016)
    *Dermarollar 540 iğne 0.75 mm(Düzensiz)
    *Biotin 5 mg (Günde 1 ) (Agustos 2016 haftada 2)
    * Konazol şampuan (haftada 2)
    * Ketoral krem (sakaklar) (Hemen hemen her gün)

BIRAKTIKLARIM
    --Bioxinin Forte Sprey (%5 Minoksidil)(2 dk masaj) Baslangıc (Temmuz 2015)
    --(%3 Procapil) Sabah-Akşam (2 Dk masaj) Baslangic (Mayıs 2016) (Eylül 2016)

Vucut geliştirmecilerin vucut kıllarını sürekli "kısaltma" sebebi buna benzer nitelik taşır açıklaması şudur. Uzun kıl daha fazla protein tüketir. Kısaltarak proteini tamamiyle kas kütlesine odaklanmak ve daha iyi kas kütlesi elde etmektir. Ayrıca testo hücrelerinden bu sayesede max verim alır bölgesel olarak.
    TEDAVİM

BIRAKTIKLARIM

Daha da net olmak gerekirse vucut kılları kısaltıldığında daha düşük proteinle max ihtiyacını karsılar.Protein ihtiyacını max karşıladığı yerden ise testo hücreleri ayrılmaz. Çünkü karnı max seviyede doyuyor. Kıl uzunken daha fazla proteine ihtiyaç duyulduğu için kıl kısaltılması tavsiyesinde bulundum. Ha gelelim ağda ve lazere o zaman testo hücresi kalmaz kafasına göre vucutta protein arar buldugu yere zıplar. Bulamazsa eğer serbestleşir ve seni yemeye başlar(kanser, saç dökülmesi vs)
    TEDAVİM

BIRAKTIKLARIM

Deathrow madem bu kadar eğitimlisin madem oto immun sistemi ve malign hücre mekanizmasını niye çözemedin daha? Boşuna zamanımı harcama
    TEDAVİM

BIRAKTIKLARIM

Tüysüz derken kılları varken alındıktan sonra mı tüysüz oldu yoksa normalde kıl sayısı mı az? Genelde vucut kılı az insanların saçları gürdür. Köse diye tabir edilen insanların da öyle.
    TEDAVİM

BIRAKTIKLARIM

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jackal__1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha da net olmak gerekirse vucut kılları kısaltıldığında daha düşük proteinle max ihtiyacını karsılar.Protein ihtiyacını max karşıladığı yerden ise testo hücreleri ayrılmaz. Çünkü karnı max seviyede doyuyor. Kıl uzunken daha fazla proteine ihtiyaç duyulduğu için kıl kısaltılması tavsiyesinde bulundum. Ha gelelim ağda ve lazere o zaman testo hücresi kalmaz kafasına göre vucutta protein arar buldugu yere zıplar. Bulamazsa eğer serbestleşir ve seni yemeye başlar(kanser, saç dökülmesi vs)
    İlk defa vücut kılları ile protein ilişkisini duydum. O kadar prof vücutcular bile kıllar ile proteinin ilgisi olmadığını söylüyorlardı. Bu konuda kararsızım. Hem vücut kılları zaten uzayıp durduğu için durduğu zaman neden protein istesinki aksine kesince uzamaya başlayacağı için esas o zaman protein ihtiyacı olması gerekmez mi?
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon