Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
73 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç dökülmesine nokta.

vucutun herhangı bı noktasına lazer epilasyonun ne gıbı zararı var yada saçla ilgisi nedir

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu söylediklerinin bilimsel açıklaması falan yok, kafa göre uyduruyor gibisin. Kendi fotoğraflarını falan koysaydın bir nebze inandırıcı olabilirdi.

jackal__1907
    Guest
    Sana kanser meteztazının formülünü bilimsel açıklama ile postalayacaklarını mı zannediyorsun? Bu dediğim sistem kanser içinde geçerlidir. Hacamata gelince yüksek kan basıncını düşürdüğü için net olarak dökülme azalacaktır. Dökülmeye minimize etmen için ise scalptaki otoimmun mekanizmayı durdurman lazım bunun içinde kıllarına makine vur ve full antioksidan ile beslen. Dev97 antioksidan ın oto immun sistemi durdurdugunun bilimsel açıklaması var araştırabilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilimsel bir açıklaması yoksa malesef yazının bir değeri de yok.
    Özellikle hacamat konusu bilimsel olarak hiçbir olumlu durum gözlenememiş, tamamen uyduruk hacı hoca şifa işi.

jackal__1907
    Guest
    Cahilliğin bu kadarı hacı hoca işi dediğin şeyi türkiuedeki bütün doktorlar kabul etti bizzat dahiliyeciler tarafından hacamat yapılabiliyor artık. Yazımın değerine gelince isteyen uygulayıp uygulamamakta özgürdür. Ben yararlı olacagına inandığım bir şey paylastım.

jackal__1907
    Guest
    Bana bilimsel olarak cinleri, Yada insanoğlu nasıl rüya görür bunu açıklasana sen? Ha bunlar halisülasuon yada şizofren hastası değilmi. En basit şekilde peygamber efendimiz Hz. Muhammed hacamat tavsiye etmiştir senin gibi ..... etmez insanlar dalga geçemez!

Yeni Üye
    Saç dökülmesine nokta yazınca bende bişey var sandım 😂😂 gögüs kıllarımı sırtı falan keserim yıllardır hiç bi fydası olmadı.. Saçma bi yazı başlık olmuş kusura bakma 😂

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşağıdaki bağlantıdan Hacamat hakkında bilgi sahibi olabilirsin. " Bana bilimsel olarak cinleri, Yada insanoğlu nasıl rüya görür bunu açıklasana sen? Ha bunlar halisülasuon yada şizofren hastası değilmi. En basit şekilde peygamber efendimiz Hz. Muhammed hacamat tavsiye etmiştir senin gibi ..... etmez insanlar dalga geçemez! jackal__1907 " Böyle anlamsız bir yazıya gerek yoktu. Bilim cinlerle ilgilenmez. Dalga geçtiğimi nereden anladınız ?

https://evrimagaci.org/hacamat-islev...emi-midir-4391

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Cyrtii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 gün önce tüm vücuda hacamat yaptırdım, sırta 9, ayaklara 4, göğüse 2, kafa 3 kupa attırdım. biraz acılı işlem. özellikle kafa arkasının üst tarafı tepe bölgesi baya kan çıktı katılaşmış. hacamattan sonra vücudum hafifledi. benim tepe bölge iyice seyrek olmuş saça faydası olur mu görecez
    Sonuçları paylaşır mısın?

jackal__1907
    Guest
    Estağfurullah teşekkür ederim

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon