5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: kök hücre tedavisi

kök hücre tedavisi

klinikler kurulmuş ..tatmin edici sonucları olduğu görülüyor...yaptığım telefon görüşmesinde göbek kordonundan alınan kök hücrelerden saç büyüme faktörlerinin ayristirilip bir serum haline getirilip dermapen ile 12 seans 15 güne bir uygulama ike dökülmenin durdurulup saçların eski haline geleceğini iddia ediyorlar .bilgisi olan giden görüşen yaptıran var mi acaba?

göbek tarafından anlamamda galiba g*t bölgesinden alınmış kıllar olabilir çünkü bu saçma haberler sadece dediğim bölgeden çıkar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Trichos losyondada bu vardı moruk kullandım 2 ay öyle ağım şahım bir etki görmedim içinde procapil %3 ve bitki ekstreleride varmış fiyatı çok gelmeye başladı istediğim etkiyi görmeiynce bıraktım tabi bu losyondaki kök hücre farklı olabilir isveç patentli felan baya bi pazarlaması vardı ama fos böyle ürünlerin geneli , belki bu tarzda işe yarar bilemiyorumda ümitli değilim tek tedaviyle böyle dökülme duracağına
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

nerede bu yer mışlı muşlu bilgi büyük ihtimal

Antalya muratpasada bir klinikleri var