Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: seti ve peptit

Banned

seti ve peptit

arkadaşlar seti ve peptit birlikte kullanan var mı memnun olanlar varsa yorumlarını yazabilir mi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hangi peptitten bahsediyorsun biraz bilgisizsin sanırım bu konuda iyi öğren peptidleri ben kullanıyorum özel bir karışım ve çok memnunum.

Yeni Üye
    Hocam ben cell ve seti kullanıyorum. Dökülmem durdu ama regrowth yakalamak istiyorum. Tecrübeli olarak peptid tavsiye eder misiniz?

Ben seti ve peptid kullanıyorum.Peptide başlayalı hemen hemen 1yıl oldu gayet memnunum saç derisinde kararlılık sağlıyor diğer etkenlerlede dönüşümlü kullanırsan faydasını görürsün.
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 senedir tamamen düzenli olmasada cell losyon kullanıyorum bendeki saç sorununu tamamen çözecek kadar güçlü bir losyon çok agresif dökülmeniz yoksa tek başına bile mükemmel olduğunu düşünüyorum bugünlere gelene kadar çok fazla tedavi denedim hiçbiri cell ve setinin yerini tutmadı yan etkisi oldu mu diye soracak olursanız hiçbir yanetki yaşamadım cell ve setiye şans vermenizi öneririm sabırlı olun ve stresinizi yönetin ayrıca şuan bu forumda olmanıza şükredin
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Yeni Üye
    Ben de cell ve setiden çok memnunum şu ana kadar dökülmem durdu ve ufak kıl kökleri görüyorum. Sizin için saç sorununu çözdü derken dökülmeniz mi durdu yoksa yeni çıkışlar yakaladınız mı?

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nick_m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de cell ve setiden çok memnunum şu ana kadar dökülmem durdu ve ufak kıl kökleri görüyorum. Sizin için saç sorununu çözdü derken dökülmeniz mi durdu yoksa yeni çıkışlar yakaladınız mı?
    Dökülme durdu geri çıkışlarda yakaladım ben yolun başındayken önlem aldım o yüzden şanslıyım diyebilirim profilimde fotograflar mevcut
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Yeni Üye
    Merhaba bu peptid nasil kullaniliyor ve numarami versem bunu konussak ben tam bilmiyorum bu urunu olur mu

Yeni Üye
    Merhaba sizle bu iki losyon hakkinda konusabilirmiyiz bi kac sorum olacaktida

Yeni Üye
    Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi peptitten bahsediyorsun biraz bilgisizsin sanırım bu konuda iyi öğren peptidleri ben kullanıyorum özel bir karışım ve çok memnunum.
    Merhaba karma peptid sizin saçınıza nasıl etkiler yaptı yeni saç çıkışı vs
    HERGÜN 1 mg SETİ+1 mg CEL+10 mg MİRACLE LOS
    HERGÜN 10 mg BİOTİN+SOLGAR ZİNCO+1,25 mg FİNAS ORAL
    Saçları 3 numaraya vurdum her losyon sürüşümde masaj yapıyorum
    TEDAVİ BAŞLANGICI:01.03.2018

Sayfa 1/2 12 SonSon