Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: miracle losyon kullanımı neden bırakıldı ?

miracle losyon kullanımı neden bırakıldı ?

en son miracle losyon vardı sitede hatırladığım kadarıyla sonradan farklı etkenler bulunmuş. miracle losyonun bırakılmasının asıl nedeni ne ? herhangi bir zarar veya yan etki mi görüldü ???

Birçok kişi bıraktı ben daha yeni başlıyorum sadece tonikte karar veremedim otacı saç toniği mi elseve arginin mi ? elsevin yeni toniği kötü falan diyorlardı

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle losyonu yan etki görenler bırakıyor. yan etkileri: sürekli uyku hali, kafa durgunluğu, sabah uyanamama vs. bunlar sürekli hale gelince yaşam konforunuzu olumsuz etkiliyor. yan etki konusunu aza indirgerseniz çok etkili bir devamı yöntemi.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    @Miracle hocam miracle losyonun çözücü maddesi olarak şu an ne kullanıyoruz? elseve x3 sprey yok ve matlaştırıcı tonikte zor bulunacak gibi gözüküyor. bir de arkadaşın dediği gibi neden bırakıldı bende başlama aşamasındayım çözücü maddeyi bulursam başlayacağım ama arkadaşın dediği konu düşündürdü. ileri vadede fayda sağlamadı mı yoksa başka bir neden mi var

Alıntı rescueme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Miracle hocam miracle losyonun çözücü maddesi olarak şu an ne kullanıyoruz? elseve x3 sprey yok ve matlaştırıcı tonikte zor bulunacak gibi gözüküyor. bir de arkadaşın dediği gibi neden bırakıldı bende başlama aşamasındayım çözücü maddeyi bulursam başlayacağım ama arkadaşın dediği konu düşündürdü. ileri vadede fayda sağlamadı mı yoksa başka bir neden mi var
    miracle losyon eğer dökülmenin başlangıç aşamasındaysan baya etkili bir losyon.Saçların çok seyrekse anca %10 falan doldurur geri.E alkollü bir losyon olunca uzun süre kullanınca saç derisine dikkat etmezsen tedavi geri gidiyor.Haliyle insanlar daha çok sonuç alabileceği daha yüksek maliyetli tedavileri denemek istiyor bence.cellangence,seti,ru vs.

Violator dostum sen ne kadar zamandır kullanıyorsun tedavine baktığımda devam ediyorsun. İlaçların dozunu düşürerek mi kullanıyorsun acaba öyle olunca yan etkisi azalıyor olabilir mi?

Bırakılmadı kendi kendinize olmayan bir genellemeyi yapıp sonra neden demeyin konusunda herşey mevcut antiandrojen içermeyen çözümlere ulaşmaya başlayınca bütçesi olan değiştirdi tedavisini bir çoğuda kombine kullanıyor miracle losyon oturdu ve artık çok irdelemeden kullanılıyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırakılmadı kendi kendinize olmayan bir genellemeyi yapıp sonra neden demeyin konusunda herşey mevcut antiandrojen içermeyen çözümlere ulaşmaya başlayınca bütçesi olan değiştirdi tedavisini bir çoğuda kombine kullanıyor miracle losyon oturdu ve artık çok irdelemeden kullanılıyor.
    evet hocam yanlış bir genelleme yaptık sanırım losyon konusu kapalı olduğundan kullanılmıyor gibi gözüküyor. ben hazırlama aşamasındayım ama çözücü maddeleri bulamıyorum farklı bir çözücü madde var mı yoksa sadece bu 2 si mi çözebiliyor?

Alkol içerin tüm saç tonikleri ile alkol %10 gliserin ile yapabilirsiniz ama aldactone da çözünme çok düşük bunu biliniz saf spiro kullanmaya gayret ediniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle losyonu yaklaşık dört yıldır kullanmaktayım zaman zaman ara vererek. Kişiye göre ve doza göre yan etkileri değişiyordur mutlaka fakat bence tedavide her daim olmalı, özellikle gerek minox ile gerek cell gibi losyonlarla kombine yapınca baya etkili. Ben şahsen faydasını gördüm.

Sayfa 1/2 12 SonSon