8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Zix losyona saw palmetto eklemek

SaçımınDoktoru Üyesi

Zix losyona saw palmetto eklemek

Zix kullanıyorum özellikle çinko sülfat içeren bir losyon topikal olarak günlük 15 mg ye denk geliyor ben şimdi buna saw palmetto&ısırgan otu ekstart eklemek istiyorum fakat bu kapsülünde ayrıyetten içerisinde 15 mg çinko var bu kapsüldeki çinkoyu zix çinkosuna alternatif olarak kullanmak mantıklı olur mu ? Topikal yol ile günlük 30 mg çinko fazla mı olur
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk normal zix deneyimle, iş görmezse super zix veya super zix ii yaparsın
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Haklısınız hocam fakat nw2 olarak çok zamanım kalmadı , yinede bir 4-8 hafta geçsin
    sonra ekleyebilirim haklısınız , max etki almak istiyorum saw palmetto hem kanda yarılanması az ve 5 ar tip1 inhibe ettiği söyleniyor bunun iddiası yan etki azlığı ve fin kadar kuvvetli olmasada yan etki açısından iyi ve dht inhibesi için en kuvvetli doğal etken güvenli olabilir ve eklenebilir diye düşünüyorum , etki alamadıkca değiştireceğim

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu zix losyon nasıl hazırlanıyor...?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız hocam fakat nw2 olarak çok zamanım kalmadı , yinede bir 4-8 hafta geçsin
    sonra ekleyebilirim haklısınız , max etki almak istiyorum saw palmetto hem kanda yarılanması az ve 5 ar tip1 inhibe ettiği söyleniyor bunun iddiası yan etki azlığı ve fin kadar kuvvetli olmasada yan etki açısından iyi ve dht inhibesi için en kuvvetli doğal etken güvenli olabilir ve eklenebilir diye düşünüyorum , etki alamadıkca değiştireceğim
    saw palmetto ile fps’e yakalanan mevcut
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saw palmetto ile fps’e yakalanan mevcut
    Hocam topikal düşük dosajda büyük bir yan etki beklemiyorum ,kan akışında yarılanma ömrü zaten fine göre daha az , % ayarlamasına dikkat ederim ve topikal saw genelde kozmetik losyon ve şampuanlardada bulunuyor, bunların dozu %0.4 dü sanırsam bende kullandım yan etki olmamıştı ayrıyetten lipo saw bunlardaki emilimi daha iyi ben ekstratı çözeceğim, ama fps dediğiniz post fin sendrome mu ? Oralde yan etki gören var ama kullanan ve yan etki görmeyen fine göre çok fazla ,tip 1 5 ar inhibesi iddiası ve fine göre güçsüz kalması topikal kullanım in güvenli gibi geldi bana , nw2 olduğum için zamanımda azalıyor korumam lazım

Ne zamandır kullanıyorsunuz zix losyonu gözle görülür bir verim alabildiniz mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı talihsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zamandır kullanıyorsunuz zix losyonu gözle görülür bir verim alabildiniz mi?
    Daha 2 hafta oldu bir fark yok , dökülmemi saymadım olumlu/ olumsuz bir şey yok şuanlık