Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 24 yaşında saç ekimi yaptırmalımıyım ? ( Fotoğraflı )

Yeni Üye

24 yaşında saç ekimi yaptırmalımıyım ? ( Fotoğraflı )

Arkadaşlar merhaba

Saç dökülmesine maalesef çözüm bulamıyorum. Artık iyice döküldü. Yandaki saçları ortalarda birleştirerek ortayı saklamaya çalışıyorum.

https://i.hizliresim.com/1pVa7D.jpg

Durum fotoğraf da gördüğünüz gibi özellikle son 3 ayda aşırı bir şekilde açılma meydana geldi. Saçlarım ince telli ve cansız. Ektirmeyi düşünüyorum şuan hermes diye bi firma var orayı inceliyorum. Artık piyasa ürünlerine para verip boşa maliyet çıkarmaktan da sıkıldım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı samet131 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba

Saç dökülmesine maalesef çözüm bulamıyorum. Artık iyice döküldü. Yandaki saçları ortalarda birleştirerek ortayı saklamaya çalışıyorum.

https://i.hizliresim.com/1pVa7D.jpg

Durum fotoğraf da gördüğünüz gibi özellikle son 3 ayda aşırı bir şekilde açılma meydana geldi. Saçlarım ince telli ve cansız. Ektirmeyi düşünüyorum şuan hermes diye bi firma var orayı inceliyorum. Artık piyasa ürünlerine para verip boşa maliyet çıkarmaktan da sıkıldım.
    senin ekim zor olandan yani aralara sac ekecekler iyi bir yerle gorus senin gibi benzer dokulmeye ekim yapmislarsa gorsel iste sonuclari hakkinda fikir sahibi ol. Urunlerlede belli bir yere kadae sac cikisi aaglayabilirsin tabi gecmis olsun
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ön çizgi bozulmamış.
    Bence saçlarını 3 numaraya vurdur ardından 1. dermaroller 2. miracle losyon 3. minoxil bir yıl deneyimle derim.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim üniversitede bir arkadaşım 25 yaşında o da ektirdi senin saçlarından daha cok kötü haldeydi nerdeyse saç yoktu kafada ben uğraşamam losyonla felan diyip, cok güzel ekmişler cok doğal duruyordu cocugun özgüveni yerine geldi, tabi geri dökülür mü ektikleri orasını bilemiyorum suanlık bir sıkıntı yok diyor... ama senin saçın cell losyon ve seti ile toparlar mı denemeden birşey söylemek zor üstadlar gereken cevabı yazarlar diye düşünüyorum.
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Yeni Üye
    Hocam biktim ürünlerden faydasını da göremiyorum şuan %5 procapil içeren evocapil sprey ve haftada 1 dermastamp kullanıyorum 1mm fakat bunaldım artık.

Bi kaç ekimciye fotoğraf gonderdim hepsi de kolay ve güzel sonuç alırsın diyorlar. Arkalar çok şükür sık ve iyi

Yeni Üye
    Hocam saçımı 3 numaraya vurmadım dermaroller yerine haftada 1 dermastamp kullanıyorum 1mm ve %5 procapil iceren evocapil sprey.

Yeni Üye
    Hocam fotoğrafi varsa öncesi sonrasi gormek isterim bende düşünüyorum artık

Size bir yer örnek vermek istiyorum.Avrupa dışına çıkabilme durumunuz varsa eğer özelden bana cevap verin ben size bilgiyi vereyim.Siz kendiniz yaptıkları ekime bakarsınız.Bana göre dünyanın en iyi saç ekim yeri ve açıkçası herkezin o yerden haberi olmasını istemiyorum.

Bence forumdaki tedavileri en azından 6 ay uygularsan sağlam saç çıkışı ve tepedeki ince saçlarda bariz kalınlaşma hissedebilirsin.
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Keşke benimde böyle olsaydı önden gidiyor ve aynı seyreklikteyiz , ön çizgi genetiğe bağlı böyle kalır mı bilmiyorum ama böyle olsam topik denerdim
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Sayfa 1/2 12 SonSon