Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
39 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saçsızlık şanssızlık

Yeni Üye
    Alıntı 19Yearso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu bahsettiğiniz gözenekler aynı yerde aynı bölgede bende de çıktı tedavilerimden sonra
    Ketoral Krem
    Ketoral Şampuan
    1/5 Proscar (6 aylık kullanım)
    Ve masaj
    Bunları uyguladıktan sonra saçımı az da olsa toparladım ama henüz tüyden öteye geçemedim yeni çıkan tüylerde.
    İşe girip maddi yönden bütçem artacak diye düşünüyorum.
    O tüyleri büyütüp saça dönüştürmek için miracle losyon
    Yeşil çay
    Yakı otu çayı
    Isırgan otu losyonu ve şampuana dutasterid karıştırmayla başlayacağım.
    Şu bahsettiğimiz siyah noktalar bende tüye dönüştü çoğu inşallah ilerler kalınlaşarak.Seninkiler ne alemde var mı gelişme?

Alıntı Hacci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu bahsettiğimiz siyah noktalar bende tüye dönüştü çoğu inşallah ilerler kalınlaşarak.Seninkiler ne alemde var mı gelişme?
    Bende hala gözenek halinde ki onların tüye dönüşmesi 6 ayı bulur.Dermarollerla seviye atlatabilirim.
    Gözenekleri fotoğrafla belirtmek zor telefonumun kamerası görüntüleyecek kadar iyi değil ama şakakların yanları bu şekilde.

Gözenekler ise şakağın üst kısmına alın çizgisinin o tarafta

Yeni Üye
    Bende hala gözenek halinde ki onların tüye dönüşmesi 6 ayı bulur.Dermarollerla seviye atlatabilirim.
    Gözenekleri fotoğrafla belirtmek zor telefonumun kamerası görüntüleyecek kadar iyi değil ama şakakların yanları bu şekilde.

Gözenekler ise şakağın üst kısmına alın çizgisinin o tarafta
    Onları net görebilmek için arka kamerayla iyice yaklaştırarak flaşla çektiğinde fazlasıyla net fotoğraflar çıkıyor hatta rahatsız edecek derece net görebiliyorsun ne oluyor ne bitiyor ben öyle takip ediyorum.Dermaroller kesinlikle olmalı zaten çok büyük lütuf değerlendirmek lazım.İşin garibi şu ben 2 ay o saydığım yağ karışımını kullandım ve yemek alışkanlıklarımı düzelttim o gözenekler öyle belirdi ama yağ kullanmaya devam ederken de saç kayıpları oldu özellikle yağ sürerken şuan kullanmayı düşünmüyorum ama losyonları sürerken 3-4 tel oluyor karanfili kullandığımdan itibaren psikolojik olsa bile yanetkisiz doğal koruma bence.

Alıntı Hacci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onları net görebilmek için arka kamerayla iyice yaklaştırarak flaşla çektiğinde fazlasıyla net fotoğraflar çıkıyor hatta rahatsız edecek derece net görebiliyorsun ne oluyor ne bitiyor ben öyle takip ediyorum.Dermaroller kesinlikle olmalı zaten çok büyük lütuf değerlendirmek lazım.İşin garibi şu ben 2 ay o saydığım yağ karışımını kullandım ve yemek alışkanlıklarımı düzelttim o gözenekler öyle belirdi ama yağ kullanmaya devam ederken de saç kayıpları oldu özellikle yağ sürerken şuan kullanmayı düşünmüyorum ama losyonları sürerken 3-4 tel oluyor karanfili kullandığımdan itibaren psikolojik olsa bile yanetkisiz doğal koruma bence.
    Proscar yüzünden kafam çok karışık.Normalde kolumda tüy yokken şimdi her yer simsiyah tüylerle dolu tüyü geçtim kıl dolu.Vücudumun her yeri şu an sarı ve siyah tüylerle kaplı.Ve bunlar normalden aşırı derecede uzun olan tüyler.Burda sağolsun forumu kullanan insanlar kendi deneyimlerini paylaşmadığı için diğer proscar kullananlar bilgi vermiyor.
    Adam geliyor bana konuda soruyor proscar nasıl etki yaptı ne oldu cevap veriyorum ben ona başka bişey soruyorum cevap yok.Adam losyon yapıyor şunu da ekleyebilirsin diyorum.Tarifini alıyor ben adama bişey soruyorum adam alacağını almış gidiyor.Cevap yok.Bu forumda aşırı derecede böyle kıl insanlar var.Gelir bilgisini alır.istediğini öğrenir sonra elini kolunu sallar çıkar gider.

Proscar yüzünden kafam çok karışık.Normalde kolumda tüy yokken şimdi her yer simsiyah tüylerle dolu tüyü geçtim kıl dolu.Vücudumun her yeri şu an sarı ve siyah tüylerle kaplı.Ve bunlar normalden aşırı derecede uzun olan tüyler.Burda sağolsun forumu kullanan insanlar kendi deneyimlerini paylaşmadığı için diğer proscar kullananlar bilgi vermiyor.
    Adam geliyor bana konuda soruyor proscar nasıl etki yaptı ne oldu cevap veriyorum ben ona başka bişey soruyorum cevap yok.Adam losyon yapıyor şunu da ekleyebilirsin diyorum.Tarifini alıyor ben adama bişey soruyorum adam alacağını almış gidiyor.Cevap yok.Bu forumda aşırı derecede böyle kıl insanlar var.Gelir bilgisini alır.istediğini öğrenir sonra elini kolunu sallar çıkar gider.
    Proscar sonrası mı vücutta tüylenme arttı ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Bana denk gelmesin o zaman ya da yeni hesap açsın mutlaka işi düşecektir.Her neyse proscarın öyle bir yan etkisi olduğunu duymadım hatta azaldığını duydum sakallarda bile geçerli maalesef bu durum ama tabi herkes de farklı yanetki de görebilir doğal olarak genelde belli başlı olur nadir yanetkiler var belki o bile olabilir. Saç çıksın lazerle aldırırız öyle bile olsa inan ki 12 Seanslık işi var 😊

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proscar sonrası mı vücutta tüylenme arttı ?
    Evet aşırı derecede.Bahsettiğim saçımda olan gözenekler vücudun diğer kısımlarında olmaya başladı.Ve ordakileride fotoğrafla göstereceğim.

Bu kolumun üst tarafı asla ve asla kolumda bu kadar kıl olmazdı ve uzunluğu normalden çok uzun.

Bu resimde de belli oluyordur bazı kılların aşırı uzun olduğu.

Burda işaretlediğim yerde ise hiç ama hiç yoktu şu an her yer sarı tüy ve git gide kalınlaşan siyah kıllarla dolu.

Saçımda oluşan gözeneklerin net hali.

Proscarın etkisene tekrardan dönersek eğer şakaklarım önceden de genetik olarak hep böyle açıktı.Başlamadan önce de şu ankinden az bir şey daha iyiydi ama hemen hemen aynıydı.Proscara başladım dümdüz tarla gibi pürüssüz olan yerlerde şu küçük tüyler çıkmaya başladı gözenekler olmaya başladı.
    7.ayıma girdim proscarda ve enteresandır ki 8-10 gündür tarağımda olsun günlük saç yıkamamada olsun 1 tane bile görmedim.Bıçak gibi kesildi.Ve enteresan olan saçımı sıfıra vurdum her yer aynı uzunlukta doğal haliyle uzadı.Kol kıllarında olan normalden fazla uzun olma durumu saçımda da oldu.Saçımda gereğinden fazla uzun saçlar var ve dimdik bir şekilde duruyor hepsi.Saçların geneli 5 cm uzunluğundaysa bu uzun saçların boyutu 10 cm uzunluğunda o derece bir fark var ve ilk defa karşılaşıyorım böyle bir şeyle

Sebebi reflex hyperandrogenism dir yani dht baskılaması sonucu endojen testo üretiminin yanıt tepki olarak artmasıdır ki bu çok tehlikeli
    bir süreci işaret eder şu aşamadan sonra bile proscar sonrası yanetkiler kalıcı olabilir. Şu durumda aşırı endojen üretime alışmış/bağımlı bir metabolizma ve bu yüksek düzeylere duyarsızlaşma evresi sırada ve proscar bırakıldığında ise çok kötü bir yanetki süreci tehdidi var. Azaltarak derhal bırakın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sebebi reflex hyperandrogenism dir yani dht baskılaması sonucu endojen testo üretiminin yanıt tepki olarak artmasıdır ki bu çok tehlikeli
    bir süreci işaret eder şu aşamadan sonra bile proscar sonrası yanetkiler kalıcı olabilir. Şu durumda aşırı endojen üretime alışmış/bağımlı bir metabolizma ve bu yüksek düzeylere duyarsızlaşma evresi sırada ve proscar bırakıldığında ise çok kötü bir yanetki süreci tehdidi var. Azaltarak derhal bırakın.
    Bayağı korkuttunuz şu an beni.söylediklerinizden sonra hemen randevu aldım üroloji,dahiliye ve cildiye için.En son tahlil yaptırdığımda bütün her şey normaldi.Dediklerinizi dikkate aldım.En kısa sürede gerekli olan şeyleri yapacağım

@miracle hocam bende bir senedir proscar kullanıyorum sormak istediğim bişey var şimdi biz dht yi baskılayınca testo mu artış gösteriyor

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon