Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
39 sonuçtan 31 ile 39 arası

Konu: Saçsızlık şanssızlık

Yeni Üye
    Alıntı Armaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan evdeysen d vitamini eksikliği olabilir takviye al bence önemli.. Bende de d vitamini eksikliği vardı yanlardan bile saçları çektiğimde 3 4 tel kopuyodu.. Bi süredir vitamin d3 takviye alıyorum yanlardan şuan kopma hiç yok..
    Kan tahlili yaptırmak lazım bu aralar yaptırsam iyi olur, teşekkürler.

Yeni Üye
    Dostum bugün sonuçları aldım referans aralığı 6,5-50 benim değer 4,1 çıktı baya düşük desiferol d3 yazdı kullanacağım sana duacıyım teşekkür ederim vesile olduğun için

Yeni Üye
    Başkan evdeysen d vitamini eksikliği olabilir takviye al bence önemli.. Bende de d vitamini eksikliği vardı yanlardan bile saçları çektiğimde 3 4 tel kopuyodu.. Bi süredir vitamin d3 takviye alıyorum yanlardan şuan kopma hiç yok..
    Bir de yazmayı unuttum d vitamini güneşle alakalı olarak mı demiştin bana

Yeni Üye
    Alıntı Hacci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de yazmayı unuttum d vitamini güneşle alakalı olarak mı demiştin bana
    Evet güneş ışığındqn alınan vitamin d.. Şuan d3 takviye kullanıyorum yanlardan dökülenler 0 a indi.d vitamini çok önemli bence saçlarda.. Üstlerde de gelişme var yavaş yavaş.. Şuan 1 mg finasterid (2 günde 1), Miracle her akşam, d vitamini ( hergün 1000iu) biotin 5mg (2 gün 1).. Şampuan tresan ısırgan içine çam terebentin yağı ekledim dolgun gösteriyor 😁 Şuan gelişme var saçlarda ama çok yavaş ilerliyo sabırlı olmak lazım..

Yeni Üye
    Evet güneş ışığındqn alınan vitamin d.. Şuan d3 takviye kullanıyorum yanlardan dökülenler 0 a indi.d vitamini çok önemli bence saçlarda.. Üstlerde de gelişme var yavaş yavaş.. Şuan 1 mg finasterid (2 günde 1), Miracle her akşam, d vitamini ( hergün 1000iu) biotin 5mg (2 gün 1).. Şampuan tresan ısırgan içine çam terebentin yağı ekledim dolgun gösteriyor 😁 Şuan gelişme var saçlarda ama çok yavaş ilerliyo sabırlı olmak lazım..
    D vitaminine 3 gün oldu başlayalı inşallah tüm sorun ondadır da artık eskiye dönmeyr başlar

Yeni Üye
    Tekrar merhaba eskisi gibi aktif olmasa da ben yine de azimle paylaşıp duruyorum motive olmak için destek şart diye düşünüyorum bir de ilaçlardan mı bilemem ama sürekli yani günlük 1 sivilce çıkıyor sakal bölgemde alnımda filan benim ergenlik döneminde bile suratımda sivilce çıkmamıştı, kollarımda çıkmıştı şu 1 aydır sürekli yanak ve alında çıkıyor birde alnımda tüylenmeler arttı belki fotoğraflarda gözüküyordur.Ayrıca saçlarda ilerleme var gibi hissediyorum ama gerilemede var gibi dikkatli arkadaşlar bakarsa sevinirim 2.ay oldu sonuçlar.
    https://eksiup.com/p/4q148227rd9e
    https://eksiup.com/p/iq148236zf4h
    https://imgyukle.com/i/o2pCSv
    https://imgyukle.com/i/o2p5np
    https://imgyukle.com/i/o2pLz8

Yeni Üye
    Merhaba tam emin olamamakla birlikte dutasteride sivilce yapıyor diye düşündüğümü belirtmiştim 3.kutudayım ilacın yaklaşık 2 haftadır da 2 güne bir alıyorum.Sakal bölgesinde yada alın bölgesinde sivilce yapmaya başlamıştı.2 ay boyunca hergün kullandım 2 ayın sonunda başladı bu sivilceler.Hergün içtiğim için hergün bir sivilceyle uyanıyordum en az 1 sivilce tabi normal sivilce olsa sorun etmeyecektim ama ağrılı zonklayan ucu olmayan kör sivilce dediklerinden sürekli sürekli olması sebebiyle miladını doldurduğunu düşündüm artık 2 güne bir alıyorum demiştim yukarıda bu mantıkta da 3. gün içtiğim için 4.gün bir sivilce beni müjdeliyor azaltarak bırakıyorum bu durumda devam mı etmeliyim yoksa bırakmakla doğru mu yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni Üye
    Durumlar nasıl reis gelişme var mı?

Yeni Üye
    Durumlar nasıl reis gelişme var mı?
    Düzenli olarak kullanmaya devam burada da düzenli takipteyim paylaşımlara devam etmiyorum ama gelişim saçta o bahsettiğim siyah noktalar artık saç kıllarına dönüştü 1 parmak aşağıya inmiş oldu hala o noktalardan var tüy olma sürecinde sanırım inşallah 5 ay önce ki hali gibi toppikle kamufle edilebiliyor bu da gelişim olduğunu gösteriyor arka tarafta baya boşalmıştı şimdi elimle deriyi daha az hissediyorum şuana kadar olan yanetkilerde dut ya da finden dolayı sivilce (yanakta çıkmıyor artık alın bölgesinde başladı) ve menide sıvılaşma zaman zamanda libidoda da artış oluyor fazlasıyla şimdilik bu kadar inşallah değer bir sonuçla kotarırız durumu.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234