Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Banada yardım lütfen:( (bayan)

SaçımınDoktoru Üyesi

Banada yardım lütfen:( (bayan)

31 yaşında bayanım erkek tipi dökülme var,daha önce konu açmıştım buraya,miracle losyon kullandım 1 ay ama hamile olduğumu öğrenince bıraktım.çocuğumu yeni sütten kestim,tepem gitgide açılıyor ve psikolojim çok kötü,ölmek istiyorum artık ilk dökülmem 17 yaşında başladı ve seboreyle başladı eminim.jinekolog korunma amaçlı yasmin verdi daha başlamadım içmeye,polikistikover hastalığımda var,konazol şampuan aldım,saç çıkarmak için ne kullanabilrim nane yağı nasıl olur?minoksil kullanmak istemiyorum kalp krizine neden oluyormuş bende zaten ritm bozukluğu var,dökülen saçlarımın yarısı çıksa yeter bana lütfen banada yardım edin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Var mı bunun çözümü gerçekten hiç umudum kalmadı,14 yıllık bir dökülme kökler kaldı mı acaba?14 yıl önce 3 gün üst üste saç boyama oryel falan diplerim mantar oldu ogün bugündür dökülme durmadı.Hamileyken tek tel düşmüyordu son aylarda.kafamda hep bi rahatsızlık hissi,sızlama,kaşınma bıktım artık
    Geçenlerde uzun bi süre güneşin altında kaldım 4 5 saat o akşam kafamdaki kaşıntı hissi bi anda yok oldu yıllardır ilk defa hafiflemiş hissettim.saçlarımın halini yüklemek istiyorum arkadaşlar nasıl yükleyebilirim

SaçımınDoktoru Üyesi

SaçımınDoktoru Üyesi

SaçımınDoktoru Üyesi

Saçlarım bu halde umut varmı sizce 14 yıllık bir dökülme geri dönüş yaşarmıyım

SaçımınDoktoru Üyesi
    hormon testi yaptirdiniz mi? daha once diane35 progesteron tipi hormonal ilaclar kullandiniz mi? folik asit b12 demir ve magnezyum degerlerinize baktirdiniz mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yıllar önce yapılmıştı polikistik over var,başka hormonlarda problem yok,hormon ilacı hiç kullanmadım,demir ve b12 düşük yeni ilaç kullanmaya başladım

Yeni Üye
    Kesinlikle AGA olduğuna inanıyorum. Miracle Losyona başlayabilirsiniz.

bu tip genetik dökülmeye çok benziyor. Birde polistik over var. bol bol incir yemenizi öneririm bu kadınlarda polistik overi inhibe edecektir kuru inciri bol bol tüketin ve 2 aya kadar sonucunu burda muhakak paylaşın

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    sebore ve mantar kist ve diffüz
    ilk önce otcul bir diyet beyazlar yasak deriye ise çay ağacı exterinden su ile durlama
    sipinolacton lu şampuan ve losyon miracle ile içerikde mevcut saınırım kısa saça dermaroller ve hiç ara vermeden minoxidil iki yıl aralıksız ppg olmasın minoxda betnovate ile beraber
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Sayfa 1/2 12 SonSon