Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Banada yardım lütfen:( (bayan)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sebore ve mantar kist ve diffüz
    ilk önce otcul bir diyet beyazlar yasak deriye ise çay ağacı exterinden su ile durlama
    sipinolacton lu şampuan ve losyon miracle ile içerikde mevcut saınırım kısa saça dermaroller ve hiç ara vermeden minoxidil iki yıl aralıksız ppg olmasın minoxda betnovate ile beraber
    Nedir bu diffüz genetik dökülme mi?sizce saçlarımın düzelme şansı varmı?doğum kontrol hapları işe yaramazmı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ayrıca başıma gelen bi olayı anlatmak istiyorum ikinci hamileliğmde bebek fazla kilo almıyordu doktor küçük doğacak dedi iyi beslenmeme rağmen.doğum sırasında bebeğin eşinde kireçlenme olduğunu söyledi doktor ebeye.hatta gösterdi baksana kireçlenmeye dedi bende gördüm.demek istediğim kafa derimdede kireçlenme olabilir mi?

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca başıma gelen bi olayı anlatmak istiyorum ikinci hamileliğmde bebek fazla kilo almıyordu doktor küçük doğacak dedi iyi beslenmeme rağmen.doğum sırasında bebeğin eşinde kireçlenme olduğunu söyledi doktor ebeye.hatta gösterdi baksana kireçlenmeye dedi bende gördüm.demek istediğim kafa derimdede kireçlenme olabilir mi?
    Direkt öyle denemez ama benzer süreçler. Harekete geçin gecikmeyin zaman önemlidir aga ve türevlerinde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direkt öyle denemez ama benzer süreçler. Harekete geçin gecikmeyin zaman önemlidir aga ve türevlerinde.
    Sen ne önerirsin miracle?doğum kontrol hapı içmem hiç mi fayda sağlamaz

SaçımınDoktoru Üyesi
    merhaba benim dökülme tarzımda sizinkine benziyor önler yanlarda kötü benim üst felan. doğum kontrol hapı antiandrojen kullandım ama boş. 7 ay kullandım boşuna vucudunuza zarar vermeyin
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

SaçımınDoktoru Üyesi
    ayriyetten masajla ve iğnelemeyle başlıyabilirsiniz. fayda sağlayabilir. önceden dermoroller yapıyordum fayda sağlıyor gibiydi ama 7 aydır yapamıyorum saç derimdeki sivilceler yüzünden
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı cisem191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayriyetten masajla ve iğnelemeyle başlıyabilirsiniz. fayda sağlayabilir. önceden dermoroller yapıyordum fayda sağlıyor gibiydi ama 7 aydır yapamıyorum saç derimdeki sivilceler yüzünden
    Sizde hormonal bi bozukluk varmı?bende pko var 2 ayda bi regl oluyorum hemde korunma amaçlı içicem hapı?sizin tedaviniz ne durumda saç çıkışı varmı?miracle losyon kulluanıyormusun?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizde hormonal bi bozukluk varmı?bende pko var 2 ayda bi regl oluyorum hemde korunma amaçlı içicem hapı?sizin tedaviniz ne durumda saç çıkışı varmı?miracle losyon kulluanıyormusun?
    pko ve sivilceler, karaciger enzim yukselmesi ile beraber seyredebilir, alt ast degerlerinizi biliyor musunuz? enzim yüksekliği veya karaciger yaglanmasi varsa silymarin öneririm, saglik surecine katkisi olur, ostrojenik bir ekstrakttir, sac durumuna faydasi olabilir.*deve dikeni ekstrakti*

Sayfa 2/2 İlkİlk 12