Sayfa 1/5 123 ... SonSon
50 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 07,11,2014 Başlangıç

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

07,11,2014 Başlangıç

Silinmiştir.
    Konu forumcu tarafından (02.04.2015 Saat 16:26 ) değiştirilmiştir. Sebep: Resimler eklendi

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafa ve alin yapın benimkine çok benziyor vallahi billahi hiç bi önlem almazsam 2-3 yıla ne durumda olacağımın resimlerini gördüm resmen.Benim başlığa bi bak anlarsın ne demek istediğimi

2-3 yılı garanti görme geçen seneki çektirdiği fotoğrafa bakınca hayretler içinde kalıyorum. O yüzden işi sağlama almak lazım

SaçımınDoktoru Üyesi Erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumcu bak bu dermaroller çok iyi bende bunu kullanıyorum : ZGTS Titanyum Dermaroller 540 iğne 0,5 mm (Medilox Dezenfektan Sprey Hediye!)

Bu marka benim de dikkatimi çekti. Aynı markanın 192 iğneli olanını düşünüyorum aslında cilt için de kullanırım.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Losyonunda yanlış bir şey yok, dut biraz yağlı o yüzden minoxun kuruma süresini uzatıyor.

Bu stres işi bence çok abartılıyor. Çok stresli bir hayatım var, herkesin kendine göre çok stresli bir hayatı var nedense. Yine nedense bazılarını stres hiç etkilemezken bazılarını inanılmaz etkiliyor.

Dediğim gibi stresi çok abartmamak lazım, stres belki olayı hızlandırır ama tek başına dökülme yapmaz. Yapsa bile ki ağır travmalar dışında yuapıldığı görülmemişti. Travma olayı düzeldikten sonra saçlar tekrardan çımıştır.

Ha bu arada şu stres olayını sana ithafen yazmadım, genel olarak yazdım yanlış analma.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyonunda yanlış bir şey yok, dut biraz yağlı o yüzden minoxun kuruma süresini uzatıyor.

Bu stres işi bence çok abartılıyor. Çok stresli bir hayatım var, herkesin kendine göre çok stresli bir hayatı var nedense. Yine nedense bazılarını stres hiç etkilemezken bazılarını inanılmaz etkiliyor.

Dediğim gibi stresi çok abartmamak lazım, stres belki olayı hızlandırır ama tek başına dökülme yapmaz. Yapsa bile ki ağır travmalar dışında yuapıldığı görülmemişti. Travma olayı düzeldikten sonra saçlar tekrardan çımıştır.

Ha bu arada şu stres olayını sana ithafen yazmadım, genel olarak yazdım yanlış analma.
    kesinlikle katılıyorum son 1.5 senedir hayatımda stres olmadığı gibi çokta iyi bir dönemdeyim ama gel gör saçlar tam tersi

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kesinlikle katılıyorum son 1.5 senedir hayatımda stres olmadığı gibi çokta iyi bir dönemdeyim ama gel gör saçlar tam tersi

Stresi ortadan kaldırma isteğim aslında sadece dökülmeye etkisi olduğu için değil. Zaten hayatımdaki en büyük stresim saçım. Uyguladığımız tedaviler işe yaramayabilir veya başka sorunlar çıkıp sonuçlar daha da kötüleşebilir. Birgün aynaya tamamen kel olarak baktığım da kendimi hala beğenebilecek miyim ya da aynaya bakmaya korkacak mıyım? Ulaşmaya çalıştığım ruh hali kafamdaki her tel yok olsa bile başka insanların kafasını incelememek, imrenmemek veya kıskanmamak. Stresi ortadan kaldırma amacım bu. Kalan ömrümü saçlarımın yeniden çıktığını, bir çare bulunduğunu hayal ederek geçirmek yorucu olabilir. Yazarken bile stres oldum

Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stresi ortadan kaldırma isteğim aslında sadece dökülmeye etkisi olduğu için değil. Zaten hayatımdaki en büyük stresim saçım. Uyguladığımız tedaviler işe yaramayabilir veya başka sorunlar çıkıp sonuçlar daha da kötüleşebilir. Birgün aynaya tamamen kel olarak baktığım da kendimi hala beğenebilecek miyim ya da aynaya bakmaya korkacak mıyım? Ulaşmaya çalıştığım ruh hali kafamdaki her tel yok olsa bile başka insanların kafasını incelememek, imrenmemek veya kıskanmamak. Stresi ortadan kaldırma amacım bu. Kalan ömrümü saçlarımın yeniden çıktığını, bir çare bulunduğunu hayal ederek geçirmek yorucu olabilir. Yazarken bile stres oldum
    Bu çok doğru bence, Yaşadığım ruh halim.

Sayfa 1/5 123 ... SonSon