Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: minoxili içmek :) şaka değil gerçek

minoxili içmek :) şaka değil gerçek

Merhaba arkadaşlar; yaklaşık olarak 32. gün oldu minoxili sabah ve akşam bir fıs olarak içeçekle karıştırıp içiyorum şuan göğüs kıllarım bayağı karardı ama kollar seyreldi parmaktaki kıllar karardı ve gereğinden fazla uzadı. Sakal ise tüyle doldu alnımda benzer şekilde tepki verdi saçtaki tek izlenim günde 500+ saç dökülmesi yalnız ense kulak üstü yani her taraftan dökülüyor. 120 gün boyunca buna devam edecem. ek olarak demir+çinko+biotin+b grubu kompleks vitamin+finas 5mg ve yeni aldığım mavi losyon ile minox 3 fıs sürüyorum. bu gün itibariyle at kuyruğu otu içmeye başlıyacam ve şu çakmakların içinde bulunan şok cihazı varya onu söktüm 100 kere bütün deriye mini şok verecem. bu süreçte benim yanımda olmanızı ve fikirlerinizi iletmenizi isterim bu çaplı bir tedaviye ilk kez başlıyorum.

Yeni Üye
    Bu forumu artık anlayamıyorum gerçekten..

Kardeşim kimsenin tercihine karışmak huyum değil o yüzden söyleyeceklerimi de salt eleştiri olarak görme lütfen. sadece iyiliğini düşünen bir kader arkadaşın olarak farzet beni. Allah aşkına ne umuyorsun minoxu oral kullanarak ? Kıllanma ise deriye temas ettiğinde killanacak zaten. Kan dolaşımını artırmak ise bir dünya kür vs var en azından iki fincan Türk kahvesi senin bir fıs oral aldığın minoxtan daha çok etki eder ki yan etkisi de olmaz. Yanlış anlama ama bu kadar kafaya takiyorsan profesyonel yardım al ayıbı günahı yok. Surda yazdıklarını da kaç kişinin okuyacağını hesap et öyle yaz. Minoxun oral kullanımı ile ilgili bir tane çalışma bile yok tek bir denek üzerinde denenmemiş bile bu nasıl bir cesarettir nasıl bir özgüvendir veya nasıl bir çaresizliktir aklım almıyor. Bir yaşıma daha girdim yarın öbür gün de birisi sabah kahvaltısında ekmeğe ketoral krem sürüp yiyorum gelişmelerden haberdar ederim derse şaşırmayacağım artık

SaçımınDoktoru Üyesi
    kafaniza gore sacma tedaviler uygulamayin cok kotu durumdaysa protez sac felan yaptirin kaliteli yerlerde gayet iyi yapiyorlar unluler bile kulkaniyor neticede adamlar her gun tv karsisinda ya da ekim yaptirin maddi gucunuz iyiyse iyi bir kljnik arastirin karacigerinize yada diger organlarda hasar olusturabilir . Bu kadar kafaya takiyorsaniz arkadasjn dedigi gibi psikolojik destek alin gecmis olsun tekrardan. yasin kac bilmiyorum bana ulas sana tedavi oneriyim. Kendimde fayda gormeye basladigim bir tedavi
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hairlosstalk forumunda oral minoxidil kullananları görmüştüm. Uzun vadede kıllanma olmasına rağmen nw1'e döndürüyor. Ancak günde 500+ tel saçının dökülmesi hiç normal değil. Hala bu tedaviye nasıl devam edebiliyorsun. Böyle bir yan etki görmemiştim, dökülmeni kesmesi lazımdı, yanlış yolda olduğunu düşünmüyor musun? Böyle giderse 2 haftaya komple kel kalırsın.

Yeni Üye
    Arkadaşım sen kafayı sıyırmışsın, Allah akıl fikir versin.

güvendiğim tek şey geçmişte oral olarak kullanılması ve ayrıca noxidil olarak zaten yaygın biçimde yurt dışında kullanıldığını tespit ettim. hepinize yaklaşımından dolayı teşekkür ederim şuana kadar tek sorun su tutulumu onu da yeşil çay+kafein ikilisiyle çözüyorum ama eski 3 yıl önceki saç çizgime kadar küçük kıllar var. saçımı bu gün gören arkadaşım boyadığımı iddia etti. ama bilmiyorum 120 gün boyunca devam edecem ve etki almasam gidip protez saç yaptıracam

arkadaşlar sizce ne gibi zararı olabilir.

eğer kötü sonuçları olacağını ve emsal teşkil edeceğini düşünüyorsanız site yöneticileri bu konuyu silsin vebale girmek istemem. ben 120 gün sonra bu testin sonucunu sizlerle paylaşırım.

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yan etki zaten kalpte çarpıntı yapıyor , sen birde içiyorsun dikkat et kalp krizinden gitme saç çıkartmak için
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Sayfa 1/3 123 SonSon