Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: minoxili içmek :) şaka değil gerçek

yabancı sitelerde ben de rasladım oral minoks kullanan tehlikesini bilmiyorum ama

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı keladayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer kötü sonuçları olacağını ve emsal teşkil edeceğini düşünüyorsanız site yöneticileri bu konuyu silsin vebale girmek istemem. ben 120 gün sonra bu testin sonucunu sizlerle paylaşırım.
    Bir cevap yazmak istemiyordum ama dayanamadım maalesef. Minoxil’i içmek derken, saç için üretilmiş olan %5 forte olanını içmeyi kastediyorsun, değil mi? Yoksa etken maddesi minoksidil olan bir ilaç mı içiyorsun?

Banned
    sac dökülmesini önleme cabanı takdir ederim ama dikkat et.sac gelecek diye başına cok büyük sorunlar acabilirsin

yherkese düşünceleri için çok teşekkür ederim. aynı tedaviyle devam ediyorum. kan dolaşımım arttı eskiden çok geç iyileşen yaralar. şuan daha erken iyileşti kol kıllarım açık renkte ama dipten gelenler kömür gibi ayrıca sırtımda kıllandı bayağı sanki yukarı doğru yavaş yavaş geliyor etki burada siz değerli arkadaşlarımdan bir kaç soruyu cevaplamasını istiyorum. sabah bir dahiliye doktoruyla görüştüm ve test yaptırdım şuan herşey normal . sorularım şu şekilde. 1. saçlarımda ağrı var bunun sebebi ne olabilir ve 2. saçımda küçük toplu iğne başından biraz daha küçük kırmızı noktalar var ve bu nokta vücudumda toplam 9 yerde var. sizce bunların sebebleri ne olabilir. son olarak dökülme 20+ bugünlerde ve saç çıkışı yok

güncelleme: Dökülme tamamen durdu proscarı günde 3 kez bir mg olarak alıyorum ekstra eklediklerim; kemik suyu+kolojen takviyesi+xpecia+ ve bitkisel harman çayı şu anda ayrıca şakaklar şahlandı şuan fotoğraf paylaşmıyorum ama eylül sonu gibi tam otursun bir video yüklemeyi düşünüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bırak saçın dökülecekse dökülsün, kalan ömrünü hasta olarak geçirme.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    Bu ne cesaret yiğidim
    Not: Lütfen evde denemeyiniz.

Yeni Üye
    Hocam,Vücütta patlak veren bir yer oldumu ?

şuan her şey normal kan tahlilleri de böbreklerde geçende kontrol ettirdim zaten, şöyle düşün bu ilaç geçmişte insanlar üzerinde denenmiş sonra ilaç olarak çıkmış çokta bir yan etki beklemiyordum olmadı da ama saçlardaki etkisi yavaş yavaş oluşmaya başladı doz: 10 mg , şu anlık su tutulumu da geçti ayrıca dökülen kıllara bakıyorum ucu açık renkli ve ince kök kısmı kalın ve aşırı siyah kanımca bu minoxil tüyleri büyütüyor yoksa yani saç çıkardığı yok sakallarda boş olan yerler doldu ayrıca

SaçımınDoktoru Üyesi
    İç kardeşim iç afiyet olsun. Doğal seçilim böyle bir şey.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon