Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: minoxili içmek :) şaka değil gerçek

sorunsuz bir şekilde tedaviye devam ediyorum. şuan alım şalım bişey yok ama saçlar kömür gibi oldu

BU tecrübeye katılıyorum stresten uzak kaliteli gıdalara erişim daha huzurlu ortamlar saç dökülmesi gibi komplex sorunlarda çok iyi bir katkılar yapabilmektedir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Değerli arkadaşlar herkese merhabalar bu konuyu sonuçlandırıyorum. minoxil içmek gerçekten kelliğe çare ama kurt adam sendromu ve ödem gibi yan etkileri bunu tehlikeli kılıyor bende bayağı bir ilerleme sağlattı ama aşırı kıllanma ve ödem oluşturdu ödem idrar söktürücülerle hallediliyor ama kurt adam sendromuna yakalanmamak için mecburen sonlandırdım bunu içmek gerçekten işe yarar ama kurt adam sendromu çok yüksek bir risk. ama bir gün vücuttaki kılları azaltan ve saçı besleyen ve minox içeren çeşitli etken bulunurmu bilmem ama ilaç şuan durumum gayet iyi. kısaca finasın ve topikal minoxun verdiği etkiyi 3 ay gibi bir sürede verdi
    Konu Miracle tarafından (08.09.2019 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Minoxidil etken maddeli ilaç aslında tansiyon ilacıdır. Sadece topikal olarak üretilenlerin içine gliserin vb ekleniyor. Onun haricinde Tansiyonu düşürmesinden başka bir yan etkisi olacağını sanmıyorum çünkü zaten kullanılan bir ilaçtı. Sabah akşam yerine tek sabah veya akşam 1 fıs denemeye değer. günde en az 2 lt su içmek şartıyla. Bende dün başladım. Şöyle düşünün avodartı minoxun içine katıp sıkıyorsunuz ama kapsülü içince kafayımı yedin ? böyle birşey yok

Sayfa 3/3 İlkİlk 123