Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tedavime Agresif Bir Şekilde Başlıyorum Gözü Kararttım Arkadaşlar

Yeni Üye

Tedavime Agresif Bir Şekilde Başlıyorum Gözü Kararttım Arkadaşlar

Herkese selamın aleyküm yaşım 25, yaklaşık 7-8 yıldır saç dökülmem devam ediyordu. Hep forumu inceliyordum maddi durumumdan ötürü net bir yıllara dayanan tedavim olmadı. Ama artık başlıyorum.
    Tedavim şu şekilde olcak;
    - Sabah Cellegance
    - Öğlen Miracle ( Dutasteride içerikli )
    - Akşam Setipiprant
    - Gün Aşırı Şakaklara Rogaine Foam
    - Haftada iki Ketoral şampuan
    - Haftada 2 Dermaroller
    - Hergün Kabak Çekirdeği Kurutulmuş siyah üzüm ve sabah akşam yeşil çay+nane+yakı otu
    Düzene oturduktan sonra xpecia yada medobiocomplex-e tablet ile destekleyebilirim. Saçımın şimdiki halini atacağım her hafta güncel tutacağım herkese çok geçmiş olsun iyi forumlar dilerim..

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, bekliyoruz fotoğrafları. Bu kadar kapsamlı bir tedavi seçtiğine göre saçların epey seyreldi diye düşünüyorum?

Yeni Üye
    Evet malesef..

Yeni Üye
    Arkadaşlar ay ay güncelleyeceğim inşaAllah. Bu arada Tedavime bir kac eklenti daha yaptım. haftada 2 dermastamp ve şakaklara acnlyse ketoral voltaren azeleik asit içerikli krem karışımıda ekledim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu tedaviyle daha cok sac kaybedersin,

Yeni Üye
    Nedenini sorabilirmiyim acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tedaviyle daha cok sac kaybedersin,
    Hocam niye böyle dediniz? Sebeplerini açıklayabilir misiniz?

Sadece seti ve cell ile denedinizmi
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar sac derisi bilinenin aksine(topikalden zarar gelmez) oldukca damarsal yapıdadır, bu kadar antiandrojen mutlaka yan etki yaratır, metabolizmanin tepkisel sınırlarını zorlamayin, aniden gelebilecek hiperandrojenik etki sonrasinda libidonuzu 0'a indirir(crash) ve saçınızı daha da cok seyreltir, saçın testosterona da bir miktar ihtiyaci var, hele ki siproteron asetat ile dutasteridi birleştirmek ve bir de saw plamettoyla desteklemek fecaat olur, genc adamlarsınız aman diyim, Ilk miracle losyon kullandigimda tepe de daha cok sac keybettim toparlamak için canım çıktı, şu an bilim dünyası bile hormon sac dokulmesi ilsikisi konusunda net değil, kör atış yapmamanizi ve cell seti kafein ru(belki?) gibi güvenli etkenlerle yola devam etmenizi ve sac masaji da ekleyerek besin toleransiniza (spesifik diyetler degil) uygun beslenmenizi oneririm.

Hocam Rogaine Foam'ı nereden alıyorsunuz? Ben bulamadım bir türlü.

Sayfa 1/2 12 SonSon