10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: saç dökülmesi

Banned

saç dökülmesi

arkadaşlar saçlarımda zayıflama problemi var 4 aydır avodart kullanıyorum ama güçlenme kalınlşama olmadı saçları uzatamıyorum

Kaç git bence sen burdan.Benden tavsiye

Banned
    miracle hocam siz yardımcı olursanız sevnirim bu saç eski kalınlığına geri gelir mi tedavilerden sonra

Bu saça avodart biraz fazla değil mi?

Yeni Üye
    Oooo kel kalmissin avodart eksik etme finans da al bir de miracle kullan bence acele et boyle giderse kel kalirsin

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu saç için böyle agresif bi tedaviye başlayarak büyük hata etmişsin. avodartı elbette bırakıcaksın ve bırakınca normalden daha fazla dökülecek. avodartı bi şekilde azaltıp proscar'a dönmen lazım. günde 1mg yeterli olacaktır, saçını korumanda.

Banned
    arkadaşlar benim yogun bi dökülme problemim olmadı hiçbi zaman olmadı ama saçlarım zayıf dokunuldugunda hissediliyor fotoda anlaşılmıyor

Yeni Üye
    Tahlil falan yaptır vitamin eksikliği olabilir.. Sadece dht ile alakalı olmuyo ki saç dökülmesi zayıflaması.. Bi anda avodart kullanmak nedir kafana göre.. Hadi aldın finasterid ilə başlasaydın bari.. Fin bile son çare olmalı onun da + ları olduğu gibi eksileri var kişinin kendi kararı kullanıp kullanmama..biotin vs takviye deneyebilirsin ama önce dr git bence ..

Banned
    kan tahllilinde bişey çıkmıyor hocam o yüzden avodart kullanmaya başladım biotin falan hepsi hikaye hepsini denedim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sadece kısa ve öz, sen kafayı yemişsin. Allah akıl fikir versin.