Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Dermapen + kolajen ampul tedavisi hakkında

Banned
    Alıntı univited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yanlış anlaşılmasın ben kimseye tavsiye etmedim başımdan geçenleri anlattım ve buna benzer bir tedavi kendi imkanlarımızla yapabilir miyiz onun derdindeyim. Gizli formül derken ithal bir losyon ve güzellik merkezinde çalışanların da içeriklere bu sitede bizlerin olduğu kadar hakim olduklarını sanmıyorum bitkisel içerikli losyon ve kök hücre serumu diyorlardı. Yoksa coca-ca sırrı gibi bir şey değildir yani hatta kök hücre serumunu Kore'den getirttiklerini söylüyorlardı hatırlayan var mıdır bilmem burda bir konu açılmıştı yine Kore'den bir losyon üzerine . 3 haftada bir uygulanıyor bıraktıktan sonra bir süre daha etki ediyordu diye bir iddia vardı ben losyonun o losyon olabileceğini düşünüyorum. Keşke getirtme şansımız getirince bir laboratuvar ortamında inceleme şansımız olsaydı
    İçeriğe ulassak çok güzel olur. 6 bin çok para.

Ben de telefon ike görüştüm...saç folikullerinde biriken ve dökülmeye neden olan testeronu nasil inhibe ettiklerini sordum...girusmede anlatalim dediler...geri dönüş olur mu ne kadar kalıcı diye sorduğunda tatmin edici cevap alamadım...Ancak yaptıranlara ciddi farklar var fotolarda.. Tahminim kendimizin rahatlıkla uygulayabileceği bir tedavi ...kullanılan solüsyonun kök hücreden olduğuna inanmıyorum...Zira oyle olsa bu fiyatlara asla yapılamaz...

Yeni Üye
    Bu işlemlere para kaptırmayın geçen sene bir merkezle görüştüm mezoterapi için serumların markası ney diye sordum siz neden soramıyorsunuz o kadar para vericem bir de ne uygulanıyor bilmicem mümkün değil.
    Geçen sene görüştüğüm merkezde mesoderma diye bir serum kullanıyorlarmış içeriğini araştırdım minoxil de vardı. Vazgeçtim. Bu paraları vermek yerine zix, miracle, cell gibi etmenleri deneyin derim.

Yeni Üye
    Hocam ben saçım için değil direk yüzüm için kolajen ve hyaluronik asit kullanmak istiyorum.( Sakal için minox kullanıyorum ve kolajen yapımını inhibe ediyor).
    Erken yaşlanmak isyemediğim için kullanmak istiyorum ben size direk tavsiye edebileceğiniz marka var mı diye sormak istiyorum. Reklam olacaksa özelden de atabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba bir süredir forumu takip edemedim konuyu yeniden canlandirayim istiyorum. Dermapenin etkisini gördüğüm için tekrar heveslendim ama etkili bir losyon kullanmak şart. Hücre hasarını onarıcı kalsifikasyon karşıtı , kan akışını hızlandırıcı , pgd2 inhibe eden artık ne derseniz (antiandrojen harici) bir karışım için fikirlerinize açığım. Özellikle losyon hazırlama konusunda tecrübeli ve hazırladığı losyondan fayda görmüş arkadaşlar konuya katkı sunarlarsa minnettar kalırım.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yüz bakımı için tiege hanley isimli yabancı menşeili çok güzel bir firma var, super serum isimli ürünlerinin içeriğini yapmaya çalışsak güzel olur yaşlanma karşıtı. revivogen benzeri olan zix, revivogen’den çok daha iyi etki veriyor hem de sudan ucuz bu losyon yapma işine bayıldım
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yüz bakımı için tiege hanley isimli yabancı menşeili çok güzel bir firma var, super serum isimli ürünlerinin içeriğini yapmaya çalışsak güzel olur yaşlanma karşıtı. revivogen benzeri olan zix, revivogen’den çok daha iyi etki veriyor hem de sudan ucuz bu losyon yapma işine bayıldım
    Kami hocam bazı doktorlar ve klinikler (konunun başında bahsettiğim benim gittiğim yerler gibi ) saç büyüme faktörü diye adlandırdıkları içeriğinde igf-1 çinko keratin vs çeşitli aminoasitler bulunan bir losyonla çok başarılı sonuçlar aldıklarını iddia ediyorlar aslında bu içeriğe ulasabilsek veya kendimiz böyle bir karışım yapsak iyi sonuçlar alabileceğimizi düşünüyorum. Siz imzanizdaki zix losyonu kaç gün kullanabiliyorsunuz. 15 ml su ile yaptığınıza göre çok uzun gitmiyor galiba aynı Oranlarla etkenleri arttırarak (örneğin bir aylık kullanım için 60 ml )eczacıya yaptırsam bozulur mu ?

İgf-1 ile ilgili şimdi de şöyle bir haber buldum eski tarihli olsa da https://www.google.com/amp/www.hurri...-umudu-9684543
    Umutlanmaya gelmiyor arkadaş elimizi attığımız dal kuruyor

Sayfa 2/2 İlkİlk 12