Sayfa 1/7 123 ... SonSon
63 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ketoral ve Azalderm Krem Kullanımı

Ketoral ve Azalderm Krem Kullanımı

Sabah ve akşam losyondan hemen önce Azelderm krem sürüyordum. Şimdi ise Ketoral krem alıp onu da kullanmak istiyorum. Sabah ve akşam ard arda ketoral ve azelderm krem sürüp ardından yine losyon sürebilir miyim ? En iyi sonuç için ne yapmalıyım.

Ek olarak ketoral krem gerçekten etkili mi saç dökülmesi tedavisinde ?

Teşekkürler
    Konu kaan tarafından (07.11.2014 Saat 02:07 ) değiştirilmiştir.

[QUOTE=kaan;9885]Sabah ve akşam losyondan hemen önce Azelderm krem sürüyordum. Şimdi ise Ketoral krem alıp onu da kullanmak istiyorum. Sabah ve akşam ard arda ketoral ve azelderm krem sürüp ardından yine losyon sürebilir miyim ? En iyi sonuç için ne yapmalıyım.

Teşekkürler[/QUOTE Evet ketoral piyasadaki bir çok üründen daha etkilidir hatta finasteridden bile daha etkilidir ancak dozu önemli tabi burada. Losyon ile kremler arasına en az 15 dk bırakın ve azalderm ile ketorali ister ardarda ister karıştırıp sürün. Ketorali uygulama yapacağınız her bölge için nohut tanesi kadar azaldermi ise onun yarısı yada 1/3 ü kadar sürünüz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

[QUOTE=Miracle;9887]
    Alıntı kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah ve akşam losyondan hemen önce Azelderm krem sürüyordum. Şimdi ise Ketoral krem alıp onu da kullanmak istiyorum. Sabah ve akşam ard arda ketoral ve azelderm krem sürüp ardından yine losyon sürebilir miyim ? En iyi sonuç için ne yapmalıyım.

Teşekkürler[/QUOTE Evet ketoral piyasadaki bir çok üründen daha etkilidir hatta finasteridden bile daha etkilidir ancak dozu önemli tabi burada. Losyon ile kremler arasına en az 15 dk bırakın ve azalderm ile ketorali ister ardarda ister karıştırıp sürün. Ketorali uygulama yapacağınız her bölge için nohut tanesi kadar azaldermi ise onun yarısı yada 1/3 ü kadar sürünüz.
    @Miracle Hocam miracle losyon sonrasinda direk ketoral krem ve azalderm krem en son 20 25 dk sonra min dut .Bide ketoral ve azalderm tepe kısmına surebiliriz dimi ölçü nasil olcak tepede ,orada alan genis baya nohut tanesi tepede pek kucuk kalir yani
    Konu efecihan tarafından (12.12.2014 Saat 22:19 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    miracle hocam ketoralı mercimek tanesi kadar sürmek gerekmiyor mu her bölgeye yardımcı olduğunuz için teşekkürler

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Saw34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam ketoralı mercimek tanesi kadar sürmek gerekmiyor mu her bölgeye yardımcı olduğunuz için teşekkürler
    Ketoral her sürdüğünüz bölgeye nohut tanesi kadar,azelderm mercimek tanesi kadar.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kremleri sürdük en az 15 dakika geçti hazırladığımız losyonu sürdük o da ok. minoxil i de losyondan en az 15 dk.a mı sürmek mantıklı. yani bari sırt çantası alayım ilaçlarla gezeyim işe giderken )

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadşlar keto ve azelderme ya bugun başladm .2 sorum var . yardmcı olursanız sevinirim
    1.soru=keto ve azalderm 1 kere kullandık mesala soyulma oldu o soyulmalar tekrarlanır mı?yoksa sadece bır kere soyulup daha hiç soyulmuyormu?
    2.soru=kremi kullandıktan sonra soyulmalar ne zman başlar?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lahburger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadşlar keto ve azelderme ya bugun başladm .2 sorum var . yardmcı olursanız sevinirim
    1.soru=keto ve azalderm 1 kere kullandık mesala soyulma oldu o soyulmalar tekrarlanır mı?yoksa sadece bır kere soyulup daha hiç soyulmuyormu?
    2.soru=kremi kullandıktan sonra soyulmalar ne zman başlar?
    Bu tamamen sizin cilt yapınızla alakalı,tekrarlayabilir ama benim gördüğüm cilt alışıyor bu kremlere,özellikle azelderm cildi soyuyor,hücre yenileyici özelliğinden dolayı.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tamamen sizin cilt yapınızla alakalı,tekrarlayabilir ama benim gördüğüm cilt alışıyor bu kremlere,özellikle azelderm cildi soyuyor,hücre yenileyici özelliğinden dolayı.
    anladım cemil abi o zaman vüdun alışması için 2 günde 1 sürsem 1hafa.sonra günde 1 kez 1 hafta sürsem.sonrakı haftalarda da sabah akşam sürsem olur mu?soyulma belki en aza inecektir böyle.
    tretın losyon da yapmıştım.onuda aynı yöntemle uygulasam olurmu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    ketoral kremden sonra losyon mu yoksa losyondan sonra kremmi daha uygun yani. ketoral kremin uzun süre saçta durması sorun yaparmı iki günde bir yıkıyorum ben çünkü

Sayfa 1/7 123 ... SonSon