Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
56 sonuçtan 51 ile 56 arası

Konu: Saç oluşumu,beslenme ,tropikal solüsyonlar ,bitkisel ve DHT engelleyiciler v.s...

Bir süredir yemek yerken daha fazla çiğnemeye gayret ediyorum.Sıksık sindirim problemi yaşardım fakat çiğnemeye özen göstermemden sonra sindirim sistemimde büyük bir rahatlama ve bedenen daha dinç hissetmeye başladım ayrıca saç kalitemdede bariz bir iyileşme gözlemledim tavsiye ederim.
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi jackal__1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağlıklı besinleri daha çok çiğnemeye özen gösterirseniz.dil-beyin bağlantısı üzerinden beyine daha fazla yararlı şeyler gösterecek dolayısı ile daha dinç olacaksınız.ayrıca dinç bir beyin dinç bir bağırsak demektir.Yada tam tersi
    TEDAVİM
    *Cellagance Losyon (Ekim 2016)
    *Saf minoksidil (Günde 1 defa) (Ağustos 2016)
    *Dermarollar 540 iğne 0.75 mm(Düzensiz)
    *Biotin 5 mg (Günde 1 ) (Agustos 2016 haftada 2)
    * Konazol şampuan (haftada 2)
    * Ketoral krem (sakaklar) (Hemen hemen her gün)

BIRAKTIKLARIM
    --Bioxinin Forte Sprey (%5 Minoksidil)(2 dk masaj) Baslangıc (Temmuz 2015)
    --(%3 Procapil) Sabah-Akşam (2 Dk masaj) Baslangic (Mayıs 2016) (Eylül 2016)

Yeni Üye
    Alıntı jimmy23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözlemci kardeş,

Ben sabahları haftada iki kere proscar+minox kullanıyorum.iki gün PGD2 doğal inhibütörü olan hint yağına,nane+biberiye+ısırgan otu karışımı uyguluyorum.Saçlar biraz briyantinli gibi görünüyor ama benim için sıkıntı değil.kalan 3 günde evin bepanten ve bemiks karışımını badem yağı içerisinde (eczanelerde ucuz diye tahmin ediyorum.Ben iş yeri hekimime yazdırıyorum) uyguluyorum.
    Teşekkür ederim

Yeni Üye
    Alıntı jimmy23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözlemci kardeş,

Ben sabahları haftada iki kere proscar+minox kullanıyorum.iki gün PGD2 doğal inhibütörü olan hint yağına,nane+biberiye+ısırgan otu karışımı uyguluyorum.Saçlar biraz briyantinli gibi görünüyor ama benim için sıkıntı değil.kalan 3 günde evin bepanten ve bemiks karışımını badem yağı içerisinde (eczanelerde ucuz diye tahmin ediyorum.Ben iş yeri hekimime yazdırıyorum) uyguluyorum.
    teşekkür ederim

Yeni Üye
    bu vermiş olduğunuz tarifi dün uyguladım. Özellikle biberiye ve nane yağının organık olmasına özen gösterdim. Dermoroller uyguladıktan sonra Karışımı saçlı derime uyguladım inanılmaz bır şekilde yandı ve kızardı. güzel bir kan dolaşımı oldu 15 20 dakıka masaj yaptım. yanma hafifçe azaldı. İstikrarlı bir şekilde uygulamaya niyetim var umarım faydasını görürüm

Yeni Üye
    Eğer günde bir kere uyguluyorsan dermarolleri uygulama öncesi sürmemeni tavsiye ederim.ben sabah dermaroller yapıp akşamına uygulama yapıyor sabah da saçımı yıkıyorum.

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456