10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxun Hiç Etki Etmemesi ? (Öneri Lütfen)

Yeni Üye

Question Minoxun Hiç Etki Etmemesi ? (Öneri Lütfen)

Cümleten iyi forumlar bir kaç sorum olucak izninizle benim saçlarım ilkokuldan bu yana dökülüyor üniversiteyi bitirdikten sonra biraz biraz seyrelmeler belli olmaya başladı. Cildiyeye gittiğimde erkek tipi teşhisi koydu (2-2.5sene önce filan) minox, şampuan ve biotin yazdı neyse 1-2 ay içinde aldım ve nerden baksanız 2yıla yakındır minoxu kullandım (sadece akşamları)sallamak gibi olmasın ama hiçbir faydasını görmedim desem yalan olmaz 2 yılda en fazla 10 kere kaçırmışımdır ne şok dökülme oldu ne de gözle görülür bir fark son zamanlarda aşırı derecede kaşıntı yaptı bu arada akşamları ketoral kremde kullanıyordum ikisinide bıraktım 3 ay oldu şu anda sadece dermastamp kullanıyorum minox sonrası 3 ay geçmesine rağmen her zamanki dökülme oluyor sizce hangi yolu denemeliyim? Bu arada minox kullanırken dökülmem hiç durmadı ve çoğalmadı da saçlarıma sürdüğümde bazen fazla dökülüyordu sadece hertürlü önerinize açığım şimdiden teşekkür ederim.

Miracle keto azalderm tarzi seylrr deneyebilirsinz. Biotin ve cinko takviyeside alin bence

Yeni Üye
    Fotoğraf eklersen daha net yorumlar yapılabilir

Yeni Üye
    Alıntı srknozdm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf eklersen daha net yorumlar yapılabilir
    müsait olduğumda ilk işim fotoğraf eklemek olucak genel olarak dökülme var aslında fakat öncekine göre ketorel krem kullandığım süre boyunca şakakların daha iyi olduğunu düşünüyorum vertex bölgesinde hiç gelişme kaydedemedim

Yeni Üye
    Valla sen benden daha tecrübelisin ben kullanalı 3 ay oldu. Ama minoksilden kel bölgede saç çıkarmasını beklememek lazım. Sadece saçlarını yoğunlaştırıyor bu sayede açıklık kapanıyor. Özellikle tepe bölgesinde. Eğer 2 yıldır var olan saçlarını tutmuşsa bu da bir şeydir. Sonuçta kullanmasan onlarda dökülecekti öyle düşünmek lazım. Foto atarsan önce ve sonra şeklinde hem daha yararlı yorumlar alırsın hemde forumdakilere bir faydan dokunur dostum

Yeni Üye
    yanlış bilgi.

Kel olan bölgemden saç fışkırırcasına çıktı.Bildiğin keldim ve saçlarım minox sayesinde çıktı.

Yeni Üye
    şu anlık bu kadar çekebildim yine atabilirim ama düzgün bi tedaviye başlamak istiyorum bu aralar müsaitim ay ay gelişmeleri atabilirim tabi ilk önce tedaviyi bulmam lazım

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Yeni Üye
    Alıntı Gokhany Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış bilgi.

Kel olan bölgemden saç fışkırırcasına çıktı.Bildiğin keldim ve saçlarım minox sayesinde çıktı.
    hocam doğrudur herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir ek olarak ne kullandın?

Yeni Üye
    Şakaklarınızdaki gözenekler ve tüylenmeler minoxilin işe yaradığını gösteriyor. Minoxili sade kullanım yerine içerisine 10 kapsül avodart ekleyerek kullanmak daha iyi sonuçlanabilir. Bunun yanında sitenin eskileri minoxil avodart + miracle losyon ile baya ilerleme kaydetmişlerdi ama eninde sonunda döngüye yenik düşüyor gelen saçlar. Siz şu ana kadar döngü problemi yaşamadığınızı söylemiştiniz belki bu tedaviyi kullanabilirsiniz. Bunun dışında asıl tavsiye edebileceğim tedaviler ise seti-ru-kafein bunların temini ve detaylarını miracle hocayla konuşarak halledebilirsiniz

minox gerçekten çok etkili bir ilaçtır. eğer sizde etki etmediğini düşünüyorsanız şöyle düşünelim minox kan akışını hızlandırır. Belkide sizde bu sağlandı ancak kanın içinde saçı besliyecek mikro besin yetersiz kan tahlili yaptırın eğer böyle bir imkanınız yoksa günde 2 bardak maydanoz yada ıspanak suyu için ve yumurta tüketin